Pc Oyunları

Mini Motorways Oyunu Steam’e Geliyor

Geliştirici Dinosaur Polo Club’ın beğeni toplayan yol inşa stratejisi simülatörü Mini Motorways, 20 Temmuz’da Steam üzerinden PC ve Mac’e geliyor ve önümüzdeki yılın başlarında da bir Switch sürümü yayınlanacak.

Mini Motorways, Dinosaur Polo Club’ın eşit derecede mükemmel yer altı demiryolu üreticisi Mini Metro’nun devamı niteliğindedir ve odak noktasındaki kaymaya rağmen, dokunsal strateji eylemine benzer şekilde minimalist bir yaklaşım benimsemektedir.

Bu sefer, amacınız verimli bir yol ağı (trafik ışıkları, köprüler, otoyollar ve hepsi) inşa ederek yolcuların zaman dolmadan evlerinden (aynı renkli) varış yerlerine seyahat etmelerini sağlamaktır. Her oyun içi haftada yeni bina öğeleri ödüllendirilir, böylece durmak bilmeyen kentsel genişleme yürüyüşünüz devam edebilir ve tıpkı Mini Metro’da olduğu gibi, işler huzur verici bir şekilde düşük seviyeli olduğu kadar hızlı bir şekilde gergin hale gelebilir.

Mini Motorways’den Christian Donlan geçen yıl “Mini Metro’ya çok benzeyen bir oyunun oynanacak kadar farklı hissetmesi büyüleyici” diye yazdı. Ayrıca: ”Bunları uzun seanslarda ayrı ayrı oynamak, insanları ve yerleri birbirine bağlamak gibi basit fikirlerin ne kadar basit olmadığını görmektir. Onlara farklı şekillerde yaklaşabilir ve böylelikle farklı zevkler elde edersiniz” dedi.

Mini Motorways’in Steam’in ilk çıkışı, iki yeni haritanın – Dubai ve Mexico City – ve yeni bir kavşak özelliğinin gelişini müjdeleyecek. Bunlar aynı zamanda mevcut Apple Arcade sürümüne de gelecek ve takip edilecek “periyodik çapraz platform güncellemeleri” olacak.

Mini Motorways Steam’de 6,99 £ / 8,19 € / 9,99 USD’ye mal olacak ve 20 Temmuz’dan itibaren yüzde 10 lansman günü indirimi olacak. Mini Otoyollar Anahtar versiyonu önümüzdeki yıl “1. Çeyrek” de piyasaya sürülecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu