Pc Oyunları

Metin2 Won ile İtem Kazanma

Metin2 Won ile İtem Kazanma oyun seveler tarafından oldukça merak edilmektedir. Öncelikle eğer acemi iseniz (bu oyun 2004’te çıktığı için inanması zor) oyun hakkında bilmeniz gereken her şeyi bilmeniz gerekiyor. Oyuncular para kazanmakta zorlanmaktadır. Aslında kullandığınız her class ile para kazanmanız zor değil, sadece para harcamadan ve dikkat etmeden birkaç saat online kalmanız yeterli olmaktadır. Metin 2 oyununda paraya yang ve won denir. Para kazanmak için ilk yöntem saf satış olmaktadır. Örneğin, seviye atlayacak zırhınız yoksa ve yeni bir zırh alacak paranız da yoksa ne yaparsınız? 

Metin2 Won ile İtem Kazanma

Çiftçilik 

Metin taşlarıdır. Seviyesi çeşitli olan oyunun her yerinde karşımıza çıkabilen esrarengiz taşlardır. Metin taşını kesmeye başladığınız gibi metin taşının etrafında o seviyeye özgü oyun içerisinden canavarlar çıkmaktadırlar. Fakat bunlar sizi fazla zorlamazlar. Kesilmesi kolay olmakla beraber size seviye kazandırırlar. Becerilerinizi M becerilerinden G becerilerine, ruh taşlarını G becerilerinden P becerilerine yükseltmek için yetkinlikler kitabını düşürmektedir. Hız için acele taşı genellikle +3 veya +4 olmaktadır. Size hız kazandıran ve eşya genellikle can bonusu veren öğeler çıkabilir.

Balıkçılık

Metin2 Won ile İtem Kazanma için rahatlatıcı bir yöntemdir. Herhangi bir zorluğu da yoktur. Ayrıca şansınıza bağlı olarak çeşitli değerli eşyalar da size düşmektedir. Bu kesinlikle istiridyedir. İçerisinde hepimizin de bildiği gibi inci çıkmaktadır. Oltanızı kullanabilir veya damar avlamayı deneyebilirsiniz. Özellikle eşinizle birlikte arama yaparsanız, birçoğunu bulacaksınız. Böylece her biri karı kocaya ışınlanıp çift yapabilir. Ve eğer şanslıysanız taşları yükseltmeyi deneyebilirsiniz. Bazı insanlar taş ekleyerek, zırh belirterek vb. para kazanırlar. Üstelik balıkçılık yapmak için oyuna ilk giriş yaptığınız yerden bir olta satın alabilirsiniz.

Takas Yaparak Para Kasma

Çok para eden ve hoş bir eşyayı alıp ticaret yoluyla başkalarına satabilirsiniz. Bunun için oyun içerisinde market almanız yeterlidir. İsterseniz karşınızdaki kullanıcıya ticaret atmanız da bu işlem için yeterlidir. Oyun içerisinde farklı haritalar olduğu için, bir eşyayı x noktasından alıp y noktasında 2 hatta 3 katı fiyatına satabilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu