Konsol OyunlarıUncategorized

Mario Golf: Super Rush için Yeni Mod Yayınlandı

Nintendo, Mario Golf: Super Rush’a gelen birkaç yeni moda ve oyunun tam karakter listesine genişletilmiş bir bakış sundu. Speed ​​Golf, oyuncuların atışlar arasında golf sahasında birbirleriyle yürüyerek yarıştığı yeni bir moddur. (Mario’nun dünyasında sadece kartlar olsaydı bu kadar eğlenceli olmayabilirdi..)

Oyuncular oyun esnasında dayanıklılığı yeniden kazanmak için eşyaları ve topu, diğer oyuncuları yoldan çıkarmak adına özel saldırılar kullanabilir. 

Speed ​​Golf’un bir başka çeşidi de dev bir stadyumun içinde yer alan Battle Golf modudur. Burada, dokuz deliğin tümü aynı anda oyunda ve zafer kazanmak için üç deliğe topu atmanız gerekiyor.

Bu modlar ve standart golf arasında, her biri kendine has yetenekleri ve özel hareketleri olan Mushroom Kingdom’dan 16 karakter olarak oynayabilirsiniz. Pauline, Chargin ‘Chuck ve King Bob-omb, Toadette’den hiçbir iz olmasa da seri de çıkışını yapıyor.

Son olarak, daha önce duyurulmuş olan Golf Adventure’a daha uzun bir göz atıyoruz. Mini golf aracılığıyla bir Mii karakterinin seviyesini yükseltebileceğiniz ve istatistiklerini yükseltebileceğiniz bir tür kariyer modu oyunda artık yer alıyor. İşin garibi, Switch Joy-Con’unuzu Wii Golf’te olduğu gibi bir golf sopası olarak kullanamayacağınız tek mod budur.

Mario Golf: Super Rush, 25 Haziran’da Nintendo Switch’te çıktı.

Siz bu mod hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce eğlenceli olur mu yoksa çok mu sıradan bir mod?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu