Pc OyunlarıKonsol Oyunları

LeBron James bu hafta Fortnite’a geliyor

Tune Squad bir battle royale'e katılıyor

LeBron James, Fortnite metaverse’e giren en son ünlü oldu . 14 Temmuz’dan itibaren oyuncular NBA yıldızının iki farklı versiyonunu satın alabilecekler: bir avuç kıyafeti olan normal bir LeBron ve yakında çıkacak olan Space Jam: A New Legacy filmindeki rolünden sonra modellenmiş bir LeBron .

İki görünüm ve bunlarla ilişkili aksesuarlar da bir paketin parçası olarak sunulacak. Her ikisi de oyuncunun yakında çıkacak olan ayakkabısı Nike LeBron 19’u kullanacak. Daha da iyisi: isteğe bağlı kıyafetlerden biri, 2018’deki klasik LeBron maç günü görünümüne saygı duruşunda bulunuyor.

Bir LeBron kaplaması söylentileri , Epic v. Apple denemesinin bir parçası olarak geliştirici Epic’in bazı planlarının ortaya çıktığı Mayıs ayından beri var . Yayıncı Tyler “Ninja” Blevins’ten rapçi Travis Scott’a kadar herkes dahil olmak üzere, gerçek dünyadaki ünlüler giderek Fortnite evreninin önemli bir parçası haline geldi . Daha yakın zamanlarda, NBA takımlarının ve profesyonel futbol kulüplerinin üniformalarının yanı sıra Neymar gibi yıldızların yer aldığı dış görünümlerle ilgi spora döndü .

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu