Haberler

Klasik FPS Oyunu XIII, Ücretsiz Oldu

Geçen yılın XIII Remake’i hayranlar arasında pek tutulmamış olabilir, ancak orijinal FPS oyunu hala Steam gibi platformlarda zor kazanılan kuruşlarınız için alınmaya devam ediyor. Ve henüz bir şans vermediyseniz veya bir kopyasını kendinize almadıysanız, şimdi çok iyi bir zaman. Çünkü oyun GOG’da ücretsiz.

Sadece 48 saatliğine ücretsiz oyunu kaçırmayın

Şu anda, klasik PC oyunu  GOG’un mağaza ana sayfasında bir hediye alıyor, ki bu da 48 saat daha devam edecek. Bu nedenle, oyunu ücretsiz almak istiyorsanız, bunu 1 Nisan’dan önce yapmanız gerekecek. Bunu yapmak için, GOG’un ana sayfasına gitmeniz, XIII konusuna girmeniz ve büyük, yeşil buton olan ‘oyunu ekle’ düğmesine basmanız yeterlidir.

XIII oyunu 1 Nisan’a kadar ücretsiz olarak GOG adresinde sunuluyor

Oyun 2003 yılında piyasaya sürülen XIII, ABD başkanına suikast düzenlediğinden şüphelenilen ve yakalanan, XIII olarak da adlandırılan, amneziden muzdarip bir adamı konu alıyor. Kendine özgü bir cel-shaded sanat tarzı bulunuyor. David Duchovny ve Adam West seslendirmesini yapıyor.

GOG sitesinde birçok indirimli oyunlar da şu an yer almaktadır

The Witcher 3 GOTY Edition (% 80 indirimli), Divinity: Original Sin II – Definitive Edition (60 % indirim) ve No Man’s Sky (yarı fiyat). Eğer düşük fiyata bir şeyler almayı tercih ederseniz, şu anda GOG sitesi üzerinde birçok indirim de yer almaktadır.

İşte oyunun fragman videosu:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu