Haberler

It Takes Two, Steam’de En Çok Satanlar Arasında

Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz iş birliği oyunu It Takes Two bu hafta çıktı ve ne kadar başarılı olduğu kanıtlandı. Büyüleyici aksiyon-macera oyunu, bu hafta Steam’in en çok satanlarından biri ve ilk ona giren iki yeni oyundan birisi.

Hazelight tarafından geliştirilen It Takes Two, kayaların üzerindeki bir çiftin bazı şeytani büyüyü tersine çevirmek için anlaşmaya zorlandığı bir bulmaca oyunudur. Arkadaşınızla beraber oynayabileceğiniz bu oyun, Metacritic’e göre It Takes Two, 2021’in şimdiye kadarki en iyi değerlendirilen oyunu. Dolayısıyla Steam en çok satanlarda yedinci sıraya yükselmesine şaşmamalı.

Diğer oyunları sıralayacak olursak, geliştirici Studio FOW Interactive’den NSFW uzay oyunu olan Subverse’de iki numarada yer alıyor. Half-Life: Alyx, şu anda ay sonuna kadar normal fiyatının %40 altında satışta olan grafiğe geri dönüyor. The Witcher 3: Wild Hunt da indirimli bir fiyattan yararlanıyor. Bu hafta dokuzuncu olmasının nedeni büyük olasılıkla yıllık baskıdan kaynaklı olduğu öne sürülüyor. Cyberpunk 2077 ise onuncu sırada yerini alıyor.

Outriders dokuzuncu sıradan beşinci sıraya yükseldi, Grand Theft Auto 5 üçüncüden altıncılığa çıktı ve Valheim ise hâlâ zirvede hüküm sürüyo. Şu anda sekiz haftadır bir numara. Efsane Viking oyunu zirveyi kaptıracak gibi görünmüyor.

Merak edenler için işte It Takes Two’nun fragmanı:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu