Genel

İptal Edilen Fallout Van Buren, New Vegas Olarak Tekrar Yapılacak

Van Buren, 2003’te iptal edilene kadar Black Isle Studios tarafından geliştirilen Fallout 2’nin devamı için kod ismiydi. Bu kayıp Fallout 3 hakkındaki bilgiler, o vakitten beri çevrimiçi olarak ortaya çıktı ve ona Fallout hayranları ortasında efsanevi bir nitelik kazandırdı. . Bir grup mod yapımcısı şu anda Van Buren’i Revelation Blues adlı bir New Vegas modu olarak tekrar yapmaya adadı. 

Projenin NexusMods’taki sayfası “Orijinal Van Buren kıssasına mümkün olduğunca sadık kalacağız ve gelecekte çok sayıda özelleştirilmiş özellik eklemeyi planlıyoruz” diyor. Orijinal Van Buren, 2253 yılında kurulacak ve oyuncuları, robot hapishane gardiyanları tarafından takip edilirken Amerika’nın güneybatısında dolaşan, kaçan bir mahkum olarak oynayacaktı. Denver ve Büyük Kanyon üzere yerlerin kıyamet sonrası versiyonları öne çıkacaktı. 
Van Buren’in modülleri Fallout New: Vegas’a geri dönüştürüldü – özgün oyunda Honest Hearts’tan Joshua Graham yoldaşlarınızdan biri olurdu ve Hoover Barajı’na seyahat etmenin yanı sıra Sezar’ın Lejyonu ile de karşılaşmış olurdunuz. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu