Oyun efsanelerinden olan Hitman`ın yeni serisi dün bu saatlerde tüm dünya ile aynı anda Türkiye`de yayınlandı. IO Interactive tarafından geliştirilen bu oyun önceki serileriyle bir nesle damgasını vurdu bundan dolayı çıkaracağı yeni seri herkesi heyecanlandırmıştı. Üstelik bu seri ile Hitman oyun hikayesi artık sonlanacak yani bir nevi final sürüm olduğundan tüm oyun severler bu yeni oyuna kilitlendi. Dün hem pc hem de konsollar için Hitman 3 yayınlandı. Oyunu oynamak isteyen konsol sahipleri kendi dijital mağazalarından bilgisayar sahipleri ise bilgisayar üzerinden oynamak için Epic Games`den alabilirler.

Hitman`ın bu yeni serisiyle ilk kez 2020`nin haziran ayında yeni nesil konsol olan PS 5`in lansmanında karşılaşmıştık. Hem PS 5 heyecanı yaşamıştık hem de yeni oyun Hitman 3 için heyecanlanmıştık. Oyunun fiyatı beklenenden biraz yüksek geldi ancak sorun değil heyecanla beklenen bu oyun için her şeye değer! Ayrıca geliştirici ekip IO Interactive tarafından verilen söz tutuldu eski nesil konsollarda da oynanabilecek tarzda geliştirildi. Yani PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One oyun konsolları ile Hitman satın alınarak oynanabilecektir.

Hitman 3`ün Fiyatı Ne Kadar?

Yeni çıkan Hitman 3 oyununda bu serinin ilk ikisinde karşılaştığımız gibi Ajan 47`ye tanınan suikast görevlerini taşıyor. Bu görevlerle birlikte oyunda karakterimiz Londra`dan Dubai`ye uzanan bir yolculuğa çıkıyor. Bu yolculuk sırasında aksiyon dolu zamanlar, alışılmışın üstünde grafikler ile karşılaşacaksınız. Hitman`a bilgisayar sahipleri 260 lira karşılığında ulaşabilecektir. PS 4 ve PS 5 kullanıcıları ise diğer tüm platformlara göre pahalı bir ücrete oyuna ulaşacaklardır. Bu bir çok tepkiye yol açsa da şimdiden binlerce kez Hitman oyunu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz