HaberlerMobil Oyunlar

Hearthstone’daki Casual Standard Modu Güncellendi

Hearthstone’un en son yaması kısa süre önce yayına girdi ve oyunu büyük ölçüde değiştirdi. Oyuncuların değişmesini beklemediği bir şey olan Standard Hearthstone ile etkileşim olayı bu yama ile ortadan kalktı. Bundan sonra Standart oynamanın tek yolu sıralamadan geçecek.

En son güncelleme ile, Hearthstone‘a çeşitli özellikler getirdi. Oyuncular artık sadece Klasik format kartların kullanılabildiği bir Klasik modu oynayabilecekler. Bu da, Hearthstone’un ilk başlangıcında olduğu gibi keyif almalarını sağlayacaktır. Ancak Hearthstone’un en popüler versiyonu olan Standard, beklenmedik bir değişiklikle süslenmiş oldu.

Oyuncular sıralamaya girmeden antreman yapamayacaklar

En son yamadan önce, Standard Hearthstone oynamaya karar verdiyseniz eğer, Standart’ın sıradan veya dereceli bir sürümünü oynama seçeneğiniz vardı. Hangi seçeneği seçmiş olursanız olun, yine de Standart kartlarla oynuyordunuz. Tek fark, sıradan oyunun sizin sıralamanızı hesaba katmamasıydı.

Ancak artık, Standart mod yalnızca derecelendirmeli bir biçim olarak mevcut. Sıradan oynamak istiyorsanız, istedikleri kartları kullanabilen insanlara karşı oynarsınız. Bu da, Standart, Vahşi ve hatta Klasik kartlara karşı oynayacağınız anlamına gelir. Şu anda, doğrudan sıralamaya girmedikçe Standart bir desteyi Standart kural setiyle test etmenin bir yolu yok.

Wild modu da yalnızca derecelidir ve Klasik formattan olanlar dışındaki tüm kartları kullanmanıza izin verir. Klasik ve gündelik modlar düzgün olsa da, oyuncular muhtemelen rütbelerini etkilemeyen Standart becerilerini test edecek bir yer artık bulamayacaklar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu