RehberKonsol Oyunları

Halo Insider’a Nasıl Kaydolurum? Halo Infinite Beta Kayıt Kılavuzu

343 Industries, Xbox Series X|S için bu sonbaharda Halo Infinite’i piyasaya sürüyor. Microsoft, Halo Infinite’i piyasaya sürmeden önce, geliştiricinin yorumlarına göre bir beta dönemi olacak ve kaydolmak çok kolay. Bu yazımızda, yaklaşan denemeye katılmak üzere seçilme şansını elde etmek için Halo Insider programına nasıl kaydolacağınıza dair bazı hızlı talimatlar veriyoruz.

Halo Insider’a Nasıl Kaydolurum?

Halo Insider programı ücretsizdir, konsol ve PC’deki herkese açıktır. Sizde Microsoft’un web sitesini ziyaret edip programa katılabilirsiniz.

Ancak dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar var. Örneğin, katılmak için en az 18 yaşında olmanız ve bir gizlilik beyanını kabul etmeniz gerekir. Bu, programa kabul edilenlerin, izin verilen durumlar dışında herhangi bir anketin varlığını ifşa etmesine veya beta testlerinden görüntü, video ve daha fazlasını paylaşmasına izin verilmediğini söylüyor.

Sizin için uygunsa, Insider konularıyla ilgili yazışmalar için tercih ettiğiniz e-posta adresini girmenizi isteyen bir sayfaya yönlendirilirsiniz. Ayrıca ülkeniz ve saat diliminiz gibi çeşitli kişisel bilgileri de not etmeniz gerekir.

Insider kayıt sayfası daha sonra hangi Halo oyunlarını oynadığınızı, hangilerini en çok sevdiğinizi ve bu oyunlarda ne tür modları sevdiğinizi belirtmenizi ister.

Kayıt sayfası ayrıca hangi platformlara ve kontrolörlere sahip olduğunuzu, hangi ekran ayarlarına sahip olduğunuzu ve hangi ses kurulumunda oyun oynadığınızı sorar. Ayrıca Halo Insider kayıt sayfasından PC’ye özel beta testlerine katılabilirsiniz ve PC özelliklerinizi ve varsa Steam ID’nizi paylaşmanız istenecektir.

Kaydolduktan sonra tek yapmanız gereken beklemek ve seçildiğinizi ummak. Microsoft, Halo beta testlerine davetlerin sınırlı olduğunu ve şirketin katılımcıları “belirli hedeflere” göre seçtiğini söylüyor. Bu, belirli bir test için seçilmeyebileceğiniz anlamına gelir.

Ancak Microsoft, Halo Insider profilinizin eksiksiz ve doğru olmasını sağlayarak şansınızı artırabileceğinizi söyledi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu