Konsol OyunlarıPc Oyunları

Halo Infinite’in ücretsiz çok oyunculu oyunu hakkında bilinen her şey

343 Industries , Halo Infinite’in ücretsiz çok oyunculu modunu dün bize ilk kez gösterdi ve şimdi silahların, zırhın ve sandbox deneyiminin nasıl çalışacağı hakkında daha fazla bilgi alıyoruz. Halo Infinite , bu yılın sonlarında Xbox One, Xbox Series X / S ve PC‘de piyasaya sürülecek ve arkadaşların çapraz oyun ve çapraz ilerleme kullanarak birden fazla platformda ücretsiz çok oyunculu modu oynamasına izin verecek.

Ücretsiz çok oyunculu mod, satın aldıktan sonra asla sona ermeyen bir savaş bileti de içerecek. Battle Pass’ın ne kadara mal olacağını henüz bilmiyoruz, ancak Halo Infinite oyuncuları eski sezon geçişlerini satın alabilecek ve ilerlemeye odaklanmak için battle pass’ı seçebilecekler.

343 Industries, rastgele ganimet veya ganimet kutuları olmadan yoğun bir şekilde zırh, silah ve araç özelleştirmelerine eğiliyor. Battle Pass, zırh ve muhtemelen daha fazlasını sağlayacak ve Halo Infinite oyuncuları, bir karakterin sesini özelleştirmeyi veya protez eklemeyi bile içeren özelleştirmeler kazanmak için oynayabilecekler.

Halo Infinite’de zırh özelleştirmeleri.
 

ZIRH

343 Industries’in canlı tasarım direktörü Ryan Paradis, “Savaş alanında Spartalılar için milyonlarca özelleştirme kombinasyonu olacak” diye açıklıyor. Zırh özelleştirmeleri, farklı kaplamalar, amblemler, efektler ve omuzlarınız, eldivenleriniz, dizlikleriniz, kaskınız ve vizörünüz gibi tüm tipik zırh parçalarını içerecek.

Silahlar ayrıca çeşitli özelleştirmeler içerecek ve hatta araçlar da özelleştirme seçeneklerine sahip olacak. Oyuncular her bir öğeyi oyun içinde veya Halo Waypoint web sitesi ve mobil uygulamalar aracılığıyla özelleştirebilecekler.

Halo Infinite’in kancası.

SİLAHLAR

Bir saldırı tüfeği, savaş tüfeği, yerçekimi çekici, iğneleyici, plazma tabancası ve hatta yapışkan plazma bombaları dahil olmak üzere klasik Halo silahları geri dönüyor. Bir tanesi treylerde gösterilen ve araçları yok edebilecek çeşitli ağır silahlar olacak. Çift kullanım, lansman sırasında desteklenmeyecek, ancak 343 Industries bunu tamamen dışlamıyor .

343 Industries, Halo Infinite’de savaşın nasıl çalıştığını ortaya çıkardı . Ekipman Halo Infinite ile geri dönüyor ve taktiksel oyun için yeni kıskaç kancasını kullanabilir ve hedefleri tamamlamak için diğer ekipmanlarla birleştirebilirsiniz. Çene kancası, bir harita etrafında hızlı hareket etmek veya silahları ve fırlatılabilir nesneleri kapmak için hareketlilik için de kullanılabilir. Diğer oyuncular ayrıca oyun sırasında üst kalkanınız gibi öğeleri alabilir ve hatta anında etkinleştirme yerine ne zaman kullanacaklarını seçebilirler.

ARAÇLAR

Araçlar, Halo Infinite’deki savaş alanının büyük bir parçasıdır . Yeni bir Razorback aracı arkada ek silahlar taşıyabilir ve klasik Warthog’un kuzeni olarak tasarlanmıştır. Warthog Halo Infinite’de mevcut olacak ve üslerde doğmak yerine Pelicans tarafından teslim edilecek bir dizi aracın parçası. Halo 2 gün gibi silah kapsülleri de ikmal için savaş sırasında düşecek.

Halo Infinite’deki araçlar.

AKADEMİ VE EĞİTİM

Halo’da yeniyseniz , insanların oyunun görünümüne, hissine ve terminolojisine alışmasını sağlayan bir akademi modu bile var. Halo Infinite , farklı zorluk seviyelerine sahip ayrı bir eğitim ve eğitim alanında botları kullanıyor, böylece eğitim ortakları olarak da kullanılabilirler.

Bu alan, fragmanlarda gördüğümüz ortamlara ayrı bir harita. Halo Infinite’de henüz kaç haritanın bulunacağı belli değil, ancak yakın dövüş veya mesafe ve araç kullanımı çeşitliliği sunan hem açık hem de kapalı haritalar gördük.

As Halo Sonsuz PC ve Xbox üzerinde aynı anda başlatıyor, crossplay ve çapraz ilerlemesi açılışında dahil edilecektir. Xbox Series X’te arena modu 120 fps’ye kadar destekleyecek ve PC tarafında ultra geniş monitörler, üçlü tuş bağlantıları, gelişmiş grafik seçenekleri ve diğer özelleştirmeler için destek olacak.

343 Industries, çapraz oyun denetleyicisini fare ve klavyeye karşı nasıl dengelemeyi planladığı konusunda ayrıntılı bir açıklama yapmadı, ancak oyunun dereceli bölümleri için girdi tabanlı eşleştirme olacak. Stüdyo ayrıca , bilgisayar korsanlarını oyundaki davranışlarına göre tespit etmeyi içeren, sunucu taraflı bir hile önleme sistemi taahhüt etti .

Halo Infinite , sonbaharda Xbox One, Xbox Series X / S ve PC’de piyasaya çıkıyor. Bu yaz daha sonra bir “teknik önizleme” sunulacak ve erişim kazanma şansı için Halo Waypoint sitesine kaydolabilirsiniz .

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu