Genel

GTA Online Güncellemesi Yeni Dublör Yarışlarını Beraberinde Getirdi

Milyonlarca oyuncu tarafından kopyasının satın alındığı ve hala daha alınmaya devam ettiği Grand Theft Auto Online, birçok oyunseverin gönüllerinde taht kuran oyunlardan biri haline geldi. Kıssa modunun yanı sıra GTA severler çok oyunculu modunu oynamaktan daha çok zekv aldıkları aşikar. Ama her oyunda olduğu üzere kendini tekrar eden oyunlara biz oyunsevelerin tahammülü gitgide azalıyor. Bunu bilen geliştiricilerde haftaık ya da aylık olmak koşuluyla yeni etkinliklerini bir güncelleme ile oyuncularla buluşturuyor. Rockstar, geçtiğimiz saatlerde Grand Theft Auto Online’a yeni bir aktifliği bir güncelleme paketi ile duyurdu.

Yeni parkurların yanı sıra, oyuncular hafta boyunca 100.000 GTA doları ve yeni dublör yarışlarından yalnızca birini tamamlamak için Canis American Legend Tişörtü de dahil olmak üzere bir dizi oyun içi bonusları dört gözle bekleyebilirler. Aktiflik 2 Hazirana kadar aktif kalacak ödül kazanan oyuncular ise 7 Haziran’dan sonra 72 saat içerisinde kazandıkları mükafatları kullanabilecekler. 
Vicious Spiral oyununda neon aydınlatmalı tünellerden geçen oyuncuları şahane bir atmosfer bekliyor. Bunun üzere başka 7 aktiflikte bol atlamalı ve rampalardan oluşmakta.  Bununla birlikte, yeni güncelleme yalnızca fiyatsız yarışları değil, birebir vakitte önümüzdeki iki hafta boyunca kapılacak bir dizi öteki öğeyi de ekleyecek. Şarap Bobini Kapağı ve Havai Fişek Başlatıcı tüm oyuncular için ücretsizken, 100 ve üzeri seviyelerdekiler Mammoth Avenger’ları için kendilerine ender bir av kamuflajı görünümü kazandırabilirler. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu