Genel

GTA Online, CircoLoco ile İşbirliği Yapıcak

Rockstar Games, şaşırtan bir atılımla, CircoLoco ile ortaklaşa bir plak şirketi kuruyor. Rockstar, tanınan Grand Theft Auto ve Red Dead Redemption üzere seriler ile ünlü bir şirkettir. Rockstar ayrıyeten Manhunt, Max Payne, Max Payne 2: The Fall of Max Payne, Max Payne 3 ve The Warriors üzere oyunları da yayınladı.

Rockstar Games, global çağta bir kulüp markası olan CircoLoco ile birlikte, yeraltı dans müziği kültürünü daha geniş bir kitleye getirmeyi amaçlayan CircoLoco Records etiketini piyasaya sürüyor. CircoLoco, 20 yılı aşkın bir müddettir müziği moda ve sanatla bütünleştirerek, mesken ve tekno sahnesine sıkı sıkıya yerleştirilmiştir. GTA, sürüş sahneleri esnasında oyunculara radyo özelliği sunmasıyla bilinir. CircoLoco Records, onlara global müzik sahnesine daha fazla entegre olma fırsatı sunuyor.

Yayın açıklamasına nazaran, CircoLoco Records, plak şirketinin birinci derleme albümü Monday Dreamin’de sergilenecek modüllerin yer aldığı bir küme EP ile piyasaya sürülüyor  . İlk EP olan Monday Dreamin ‘Blue EP 4 Haziran’da yayınlanacak ve öbürleri 9 Temmuz’daki tam derleme sürümlerine kadar haftalık olarak yayınlanacak. Rockstar Games için bu hareket enteresan olsa da  , kullanım için müzakere etmek zorunda kalmayacakları bir ölçü lisanslı malzemeye müsaade verirken, projenin başarılı olup olmayacağını bilmek için şimdi çok erken. Bir konut ve tekno plak şirketinin muvaffakiyetinin ne olacağı da belirsizliğini koruyor, lakin büyük olasılıkla CircoLoco Records’dan parçalar gelecek Rockstar Games  oyunlarında görünecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu