Konsol OyunlarıPc Oyunları

GTA 5 Hiç Hasar Almadan 9 Saate Bitirildi

Bir speedrunner herhangi bir hasar almadan GTA 5’in tamamını yenmeyi başardığı için gerçekten etkileyici bazı oyun becerilerine bir göz atma zamanı: ve hepsini dokuz saat içinde yaptı.

Başarı, Pazar günü YouTube’a koşunun üç bölümlük bir videosunu yükleyen UnNameD tarafından gerçekleştirildi. Açıklamaya göre bu, UnNameD’nin “1HP, Trevor yeteneği yok, zırh yok, 0 ölüm” olduğu 48. koşuyu tamamlama girişimiydi. UnNameD, koşuyu tamamlamak için One Hit KO modunu kullandı, bu da oyuncuyu herhangi bir şekilde hasar alırsa hemen öldürür. Bu hileli arabaları, başıboş mermileri ve hatta yere biraz fazla sert düşmeyi içerir.

UnNameD tarafından yayınlanan dokuz saatlik zamana gelince, ortalama bir oyuncunun GTA 5’in ana hikayesini geçmesi yaklaşık 31,5 saat sürerken, üst düzey hızlı koşucular bunu görev atlamalarıyla yaklaşık 3,3 saatte yapabilirler. Ancak hasar alma konusunda çok endişelenmelerine gerek yok.

Maalesef, UnNameD ile OHKO çalıştırmayı deneyen ve yakın zamanda 27. denemesinin bir videosunu yükleyen DarkViperAU adlı başka bir hız koşucusu arasında bir miktar fark var gibi görünüyor. DarkViperAU, silinmiş bir Reddit yorumunda, diğer hızlı koşucuların kendi stratejilerini ( PC Gamer aracılığıyla ) kamuya açıklarken, koşu için stratejilerini paylaşmayı reddettiklerini iddia etti. UnNameD, stratejileri paylaşmayı teklif ettiğini söyleyerek buna karşı çıktı ve başarılı çalışmasının ardından DarkViper’ın Discord’undan o zamandan beri yasaklandığını iddia etti.

Speedrunner topluluğundaki hafif gergin atmosfere rağmen, koşu hala etkileyici bir başarı ve videolar, hasar görmekten kaçınmak için kullanılan bazı teknikler hakkında bilgi edinmek için izlemeye değer. Doğru yapmak için dokuz saat ve düzinelerce deneme sürdüğü göz önüne alındığında bu başarı büyük.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu