Mobil Oyun

Growtopia Android ve İOS Sürümü

Growtopia android ve ios sürümümobil ortama özgün bir sürümdür. Çok oyunculu mobil oyunların arasında bulunan growtopia, sandbox oyun türleri arasında bulunmaktadır. Oyun yeni bir dünya yaratmak üzere kurulmuştur. Bu yaratılan dünyada çeşitli özgün öğeler bulunmaktadır. Oyun içindeki karakterler; büyücüler, doktorlar, uzay kaşifleri, şövalyeler ve kraliçeler gibi çeşitlenmektedir. Oyun içinde oyuncu kendi istediği karakterini yaratabilir ve ardından growtopia dünyasına giriş yapmış olur. İlk olarak 2012 yılında piyasaya sürülen oyun kısa süre içerisinde yükselişe geçmiştir. Hala en iyi oyunlar arasında gösterilen growtopia hem ios hem de android sürümlerde mevcuttur.

Growtopia Android ve İOS Sürümü

Growtopia Oyununun İçeriği

Growtopia genel anlamda sınırsız hayal gücünün kullanılabildiği bir dünya yaratma oyunudur. Bu oyuna growtopia android ve ios sürümü üzerinden ulaşılabilir. Oyun çeşitli karakterlerden ve belirli görevlerden oluşmaktadır. Oyunda aslında belirli bir hedef yoktur. Oyun içerisinde verilen görevler yerine getirilerek bir üst seviyeye geçilir. Her görev tamamlandığında ağaç tohumları kazanılır. Bu ağaç tohumları oyun içerisinde en önemli öğelerden birisidir. Oyundaki diğer öğeler bu ağaç tohumlarından elde edilir. Bu sayede şato, zindan, uzay istasyonu gibi mekanlar inşa edilebilir. Ayrıca oyun esnasında diğer oyuncular ile de iletişim kurmak için mesajlaşma bölümü mevcuttur. 

Growtopia oyununun diğer bir önemli özelliği ise oyun içerisinden birden fazla mini oyunların bulunmasıdır. Bu oyunlar diğer oyuncular tarafından oluşturulmuş oyunlardır. Growtopia’nın diğer oyunlar arasında öne çıkmasının en önemli özelliklerinden birisi de budur. Oyun içerisinde her oyuncu kendi oyununu inşa edebilir. Ayrıca oyunda üretilen ürünler diğer oyunculara satılabilir ve diğer oyunculardan da başka ürünler satın alınabilir. Satın alma ve satma işlemi takas ile de gerçekleştirilebilir. Bu oyuna growtopia android ve ios sürümü üzerinden ulaşılabilir.

Growtopia Oyunu Nasıl İndirilir?

Growtopia uzun yıllardır var olan bir mobil oyundur. Bu oyuna hem ios sürümlerinden hem de android sürümlerinden ulaşılabilir. Yapılması gerekilen tek şey mobil üzerinden oyunun indirilmesidir. Ardından oyuna giriş yapılarak oyun başlatılır. 10 milyon üzerinde indirmeye sahip olan bu oyuna ulaşmak da oldukça kolaydır. Oyuna mobil store üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca yine aynı platformda yorumda bulunarak oyun hakkında düşüncelerinizi de belirtebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu