HaberlerKonsol Oyunları

Gran Turismo 7’nin çıkış tarihi ertelendi

Geçtiğimiz aylarda Sony, PlayStation 5’i tanıtırken “Oyunların Geleceği” etiketi altında Gran Turismo 7 adlı oyunu da duyurmuştu. Duyurulan bilgilere göre oyunun çıkış tarihi 2021 olarak belirlenmişti ancak planlar istendiği gibi gitmedi. Yaşamış olduğumuz pandemi sebebiyle oyunun çıkış tarihi önümüzdeki yıl olan 2022’ye ertelendi. GQ dergisi ile röportaj yapan Sony Interactive Entertainment’ın Halkla İlişkiler yöneticisi yaşamış olduğumuz bu pandeminin oyunun geliştirilmesine oldukça olumsuz etkilediğini belirtti. Belirtilmiş olan bilgiler arasında Gran Turismo 7 oyunun halen geliştirilmesine devam edildiği ve daha detaylı bilgilerin ilerleyen tarihlerde paylaşılacağı da yer alıyor. 

Çıkış tarihi ertelenmiş olan Gran Turismo 7 oyunu içerisinde isterseniz bir yarışçı olabilir veya bir koleksiyoncu olabilirsiniz. Yarışları seven biriyseniz alıştırmalarınızı, FIA Championships ve Sport Modu üzerinde yapabilirsiniz. Hatta modifikasyon ve kişiselleştirme modu üzerinde yeteneklerinizi geliştirerek daha iyi bir yarışçı olabilirsiniz. 

Oyun hakkında vermiş olduğumuz bu bilgilerin dışında DualSense sayesinde oyun ile etkileşim içerisinde olacaksınız. Fren ve tetiklemelerin farklı basınç oranlarında çalışması sizlere oldukça gerçekçi bir deneyim sunmayı planlıyor. Eğer kulaklıklarınız uyumlu ise Tempest 3D AudioTech desteğinden de faydalanabileceksiniz. 

Çıkış tarihi ertelenmiş olan bu oyun birçok oyun sever tarafından heyecanla bekleniyor. Sizlerde bunun gibi haberleri sayfamız üzerinden okumaya devam edebilir hemen aşağıda bulunan yorum bölümünden bu oyun hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu