HaberKonsol OyunlarıMobil OyunPc Oyunları

Genshin Impact Eylül ayının İlk Haftasında Ağustos’un Tamamından Daha Fazla Gelir Elde Etti

Mihoyo'nun Genshin Impact için son güncellemesi zaten büyük bir başarı.

Genshin Impact, 1 Eylül’de Sürüm 2.1’in piyasaya sürüldü ve Mihoyo için büyük bir nakit akışı yarattı. SensorTower’ın yeni verilerine göre, bu ayın ilk haftasında Ağustos ayının tamamından daha fazla oyuncu harcaması yaşandı – muhtemelen genişleyen 2.1 güncellemesi nedeniyle.

Çekilecek yeni karakterler ve keşfedilecek bölgeler güncellemenin ana gelişmeleriydi, ancak oyuncuları meşgul etmek için birçok oyun içi etkinlik ve yeni bir balıkçılık sistemi de var. Ancak, çoğu oyuncu cüzdanlarını açarak ve rekor miktarda nakit atarak meşgul tutulmuş gibi görünüyor.

Sensor Tower mobil içgörü stratejisti Craig Chapple, “25-31 Ağustos tarihleri arasında geçen yedi gün boyunca oyun, App Store ve Google Play genelinde küresel olarak yaklaşık 31 milyon dolar brüt gelir wlsw wtti.” dedi. “2.1 sürümünün yayınlandığı 1-7 Eylül tarihleri arasında oyuncu harcaması bir önceki haftaya göre yaklaşık beş kat artarak 151 milyon dolara yükseldi. Bu, oyuncuların geçen hafta boyunca günde ortalama 21.6 milyon dolar harcadığı ve bir önceki hafta 4.4 milyon dolar harcadığı anlamına geliyor.”

Chapple, Çin’in o hafta boyunca gelirin en büyük kısmını oluşturduğunu ve toplam oyuncu harcamalarının yaklaşık% 37’sinin bölgeden geldiğini belirtiyor. ABD ve Japonya sırasıyla %20 ve %19 toplayarak ilk üç sırayı tamamlıyorlar.

Genshin Impact yavaşlama belirtisi göstermiyor ve Mihoyo’nun 2021’in geri kalanında popüler oyunu nasıl yönlendirdiğini görmek ilginç olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu