Haberler

GeForce Now Türkiye’den açılan yurt dışı hesaplarını Türkiye sunucusuna yönlendirecek

Bulut oyun oynama sistemi olan GeForce Now, Türkiye içerisindeki oyun severler tarafından heyecanla bekleniyordu. Türkiye için fiyatları geçtiğimiz günlerde açıklanan bu hizmet oyun severleri hüsrana uğrattı. Birçok kişi sunulmuş olan fiyatın oldukça yüksek oluşundan dolayı yurt dışı hesap açarak daha uygun bir fiyata bu hizmetten yararlanabiliyordu ancak NVIDIA bu şekilde hesap açan kullanıcılarına geçtiğimiz saatlerde bir e-posta gönderdi. Gönderilmiş olan e-posta hakkında bilgi vermeden önce gelin bu hizmetin fiyatına değinelim. Bu hizmet şimdilik 3 paket halinde karşımıza çıkıyor. Basic Paket, Premium Paket ve Lansman Paketi olarak sunulan bu paketlerin fiyatları ise şu şekilde; Basic Paket ücretsiz olup çeşitli kısıtlamalarla sınırlı, Premium Paket ise 74,90 TL gibi bir fiyata sahip ve daha uzun oyun deneyimi sunuyor. Lansman Paketi ise Premium Paket ile aynı özelliklere sahip olup 3 aylık 149,70 TL gibi bir fiyata sahip. Gelelim gönderilmiş olan e-postanın detaylarına. Bu e-posta hakkında kısaca bilgi verirsek; 

Kullanıcılar 3 Mayıs 2021 tarihine kadar hesaplarını kullanabilecek. Bu tarihin ardından ise kullanıcılar Türkiye sunucularına doğru yönlendirilecek. Kullanıcıların mağdur olmaması için daha uygun bir fiyatlandırma yapılacağı söylensede kullanıcılar bu haberden hiç hoşlanmadı.

Oyunlara dair en güncel haberleri sayfamız içerisinden okumaya devam edebilir, aşağıdaki yorum bölümünden NVDIA tarafından yapılmış olan bu açıklama hakkındaki görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu