Fifa Online 4
Platform: PC,
Geliştirici: Electronic Arts,
Çıkış Tarihi: 17 Mayıs 2018
8

OYUN HAKKINDA

FIFA Online 4, Electronic Arts tarafından özellikle Asya pazarı hedef alınarak geliştirilip piyasaya sürülen ücretsiz bir FIFA oyunudur. Sadece PC üzerinden oynanabilen FIFA Ultimate Team benzeri bir sistem ile içinde Türkiye’nin de bulunduğu 15 ülkede ücretsiz olarak 17 Mayıs 2018’de kullanıma açılan bir futbol simülasyon oyunudur. Frostbite 3 oyun motoru kullanılarak geliştirme süreci tamamlanan FIFA Online 4, ücretsiz olarak sunularak tam olarak istenilen başarının elde edilemediği piyasalarda üstünlük sağlamak amacıyla çıkartılan bir oyun olarak ana oyuna göre farklı bir motor kullanmasına rağmen fark edilir bir değişiklik bulunmuyor. FIFA oynamış olanlar için kısa bir süre sonra her detayına hakim olarak oynamaya devam edebiliyorsunuz.

Türkiye piyasasında da gereken adımları atmaktan çekinmeyen ekip, tamamen Türkçe çevirinin ardından neredeyse 290 saatin üstünde Türkçe seslendirme yaparak yerel piyasa için bu önemli geliştirmeler yapılmıştır. Bunun yanında ülkede yaşanan ping sorunuyla birlikte uzaktaki sunuculara bağlanarak online oynamak oldukça sorun yaşattığı için Türkiye’ye de sunucu kurmaktan çekinmemişler. Bu sayede tamamen online üzerine kurulu bir oyunda oldukça akıcı bir maç deneyimi yaşayabiliyorsunuz. FIFA almış olduğu tüm lisansları buraya da aktararak Türkiye Süper Ligi dahil 30 farklı ligin yanında 500’den fazla takım ve 17 binin üstüne bir oyuncu kataloğuna sahip oluyoruz. Bu havuz içindeki oyunculardan kadro kurarak farklı modlarda online olarak karşılaşmalara dahil olabiliyorsunuz.

Oyunda tanıdık gelecek olan Volta ve Kulüp Takımı’nın yanında Fantezi Takımı gibi modlar bulunuyor. Fantezi Takımı modu kadro kurarak bu kadroyu hem teknik ekip olarak hem de oyuncu bazında transfer pazarından faydalanabilirsiniz. Bunun yanında ülkemizde sunulan modlar arasında 1v1 Dereceli, Lig Maçı, Teknik Direktörlük Modu ve arkadaş arasında özel maç gibi özelliklerden birini seçip ücretsiz olarak sunulan oyunu hızlıca test edebilirsiniz.

Turkish Club Stars, World Hero Debut, Live ve Club Heroes gibi özel listelenmiş oyuncular bulunuyor. Live listesinde aktif oynayan oyuncular, Club Heroes listesinde 98 puanlı 200 ünlü futbolcu, World Hero Debut listesinde Milli takım ve Dünya Şampiyonasında üst düzey performans sergilemiş oyuncular ve Turkish Club Stars listesinde ise Türkiye’den aktif oyunculuk sergilen 60 futbolcu yer alıyor.

FIFA Online 4 ile aktif piyasalar içinde liderliği bulunmayan ülkeleri hedefleyen bir yan ürün olarak piyasaya ücretsiz bir şekilde sunulan bu oyun, tam olarak aynı oynanış mekaniklerine sahip olmasa bile bir başlangıç yapmak isteyenler için ücretsiz bir seçenek olarak kütüphanenizde yer almalıdır.

Haberler

İçerik Yok

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 (64 bit)
  • İşlemci: Intel Core i3-2100 3.1 GHz / AMD Phenom 7950 / AMD Athlon II X4 620
  • RAM: 4 GB
  • Depolama: 18 GB kullanabilir alan
  • Ekran Kartı: Geforce GT 730 / ATI Radeon HD 7570

Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10-64 bit
  • CPU: Intel Core i5-2550 3.4 GHz / AMD FX-6350
  • RAM: 8 GB
  • Depolama: 18 GB kullanılabilir alan
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 / AMD Radeon HD 6870

Tekrar Hoş Geldin!

Aşağıdaki hesabınıza giriş yapın

Yeni Hesap Oluştur!

Kayıt olmak için aşağıdaki formları doldurun

Parolanızı alma

Parolanızı sıfırlamak için lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.