Genel

Frontier CEO’su, Elite Dangerous Odyssey Lansmanı İçin Özür Diledi

Frontier Developments tarafından geliştirilen ve yayınlanan Elite Dangerous: Odyssey, 19 Mayıs 2021 tarihinde Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları için geliştiirldi. Uzay uçuş simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkan Elite Dangerous: Odyssey, yayınlanan lansmanda epey kusurlu ve kalitesiz görünümü ile birçok oyunseverin tenkitlerine mağruz kalmıştı. Bu ağır tenkitlerin ardından Frontier CEO’su ve kurucusu David Braben, mevcut yanılgıların stüdyonun “öncelik ve odak noktası” olduğunu söyleyerek, Elite Dangerous Odyssey’nin durumu için özür diledi.


Braben, yanlışları daha fazla düzeltmeyi ve “oyuna daha fazla kararlılık geliştirmeleri getirmeyi” umarak ikinci bir düzeltmenin “çok yakında” yolda olduğunu söyledi. Ayrıca Odyssey’i daha istikrarlı bir duruma getirmek için gelecekte daha fazla güncellemenin yayınlanacağını söyledi. Frontier, bunun temeline inmeye çalışırken oyunun oynanış mekaniklerindeki kusurların düzeltilmeye çalışıldığını söyledi.

Braben, topluluğa teşekkür ederek vazifesini tamamladı ve “Sabrınız ve dayanağınız için hepinize teşekkür ederim. Seçkine Dangerous topluluğu her vakit oyunun merkezinde yer aldı.”Oyuna erişimde ve oyunda sorun yaşayan çok sayıda oyuncu olduğunun farkındayız ve sizi temin ederim ki, etkilenenler için bunu güzelleştirmeye tam olarak odaklanıyoruz ve bu meselelerin nasıl ele alındığı konusunda sizinle açık ve tertipli olarak irtibat kuruyoruz.” tabirlerine yer verdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu