Mobil OyunlarHaberler

Free Fire ve PUBG Mobile Yaratıcıları Undawn Oyununu Duyurdu

Free Fire’ın yaratıcıları Garena, bugün Undawn adlı yeni bir açık dünya zombi hayatta kalma oyununu duyurdu. Mobil ve PC için çapraz platform desteğine sahip üçüncü şahıs nişancı oyunu olacak.

Oyun, Tencent’in Lightspeed ve Quantum Studios tarafından geliştiriliyor. Garena tarafından yayınlanacak. Lightspeed ve Quantum, PUBG’yi Android ve iOS’a getiren stüdyodur.

Undawn, zombilerin istila ettiği kıyamet sonrası bir dünyada geçiyor. Hem oyuncuya karşı (PvP) hem de çevreye karşı savaş (PvE) modlarına sahip olacak. Oyunun amacı Undawn dünyasını keşfetmek, bir üs oluşturmak için kaynakları ve diğer malzemeleri toplamaktır. Oyuncular ayrıca zombi ordularına karşı savaşmak ve kendilerini korumak için başkalarıyla ekip oluşturabilecekler.

Resmi web sitesindeki ekran görüntülerine dayanarak, Undawn ormanlardan şehirlere kadar çeşitli ortamlara sahip olacak. Ayrıca savaşmak için çeşitli zombi benzeri yaratıklar da olacak. 

Oyunun açıklamasında şu ifadeler yer alıyor: ”Hayatta kalanlar, siz insanlığın son umudusunuz! Kuzgun Sığınağına ulaşmak için bu frekansı izleyin. Bildiğimiz dünya gitti, ama sahip olduğumuz tek yuva burası. Hayatta kalmak için birlikte savaşalım! Bize katılın ve daha iyi bir gelecek, yeni bir gün doğumu için birlik olalım”

Resmi tweet gönderisini de aşağıdan görebilirsiniz:

Undawn , Nisan ayının sonlarına doğru ilk ön alfa testini gerçekleştirecek. Oyuncular resmi web sitesi üzerinden kayıt olabilirler . İlk alfa testi yalnızca Android cihazlar için olacaktır. Oyunun çıkış tarihi henüz açıklanmadı. 

Fragman videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu