Haberler

Fortnite’a Bruno Mars İfadesi Geldi

Epic Games, ara sıra Fortnite’ın Eşya Mağazasına yeni ifadeler ekliyor. En son eklenen, Bruno Mars’ın Leave the Door Open adlı Fortnite ifadesi oldu.

Bruno Mars’ın kendisi tarafından Twitter hesabında resmi olarak açıklanan Leave the Door Open Fortnite ifadesi, Silk Sonic grubundan aynı isimli yeni bir single şarkıya dayanıyor.

Epic Games’e göre, Bruno Mars dansı sadece Fortnite oyuncuları için hazırladı ve bu, oyuna yeni duygular eklemek için nispeten yeni bir yöntem. İfade hayranlardan iyi karşılanırsa, gelecekte daha fazla duygu için Epic Games ve diğer ünlüler arasında daha fazla işbirliği olabilir.

Leave the Door Open Fortnite İfadesi Nasıl Elde Edilir?

Şu anda, Fortnite’deki yeni Bruno Mars dansını elde etmenin tek yolu, onu oyunun Item Shop’tan 500 V Bucks’a satın almaktır.

Fortnite geliştiricisi, çeşitli ünlülerle ortak olmanın yanı sıra, bazen trend olan TikTok dans hareketlerinden gelen duyguları da oyuna ekliyor.

Fortnite, 2017’de sınırlı oyun öğeleri ve modları ile piyasaya sürülen ücretsiz bir Battle Royale oyunudur, ancak Epic Games’in oyundaki inanılmaz içerik desteği sayesinde, şu anda milyonlarca oyuncuyla dünyanın en eğlenceli çok oyunculu oyunlarından biridir.

Fortnite Apple ile Epic Games arasındaki çatışma oyun içi satın alımlarla başladığından beri oyunun iOS sürümü yeni güncelleme almadı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu