Haberler

Fortnite Yeni Silahı Luigi’yi Duyurdu

Geçtiğimiz günlerde, Fortnite aniden oyundaki hiçbir şeye benzemeyen yeni bir ağır silah olan Recycler’ı piyasaya sürdü. Bir ot biçer ve bir el bombası fırlatıcısı arasında bir karışım gibi görünse de, iyi bir bina yıkımı ve sıçrama özelliği de sunuyor. Ayrıca, onu kullanırken, Luigi’s Mansion’da Poltergust-3000’i tuttuğunuzu hissedebilirsiniz.

Recycler, ağız kısmı ağaçlar, kayalar, lamba direkleri veya diğer oyuncuların yapıları ile bir araya getirilmiş üç patlayıcı mermiyi aynı anda tutar. Sınırlı şarj donanımına sahip silah biraz mermi sıkıntısı yaşayabileceğiniz anlamına geliyor olsa da cephaneye dönüştürmek için sürekli olarak yeni şeyler bulabileceğiniz gerçeği bunu benzersiz kılıyor. Fortnite’da patlayıcı cephane bulmak gerçekten de olduğunu tüm oyuncular biliyor.

Fortnite şu anda, patlayıcı tek oyunculu Zero Crisis Finale etkinliğinden sonra ortaya çıkan yeni sezonun henüz başlarında yer alıyor. Adada yırtıcı kuşların serbest bırakıldığını gördüğümüzden bu yana geçen üç hafta geçti. Adadaki bazı büyük yerleşim yerlerinin etrafında her gün barikatlar kuruluyor. Sırada ne var hepimiz merak ediyoruz. Fortnite’ın bir sonraki büyük yaması olan 16.20 şimdiden ufukta göründü diyebiliriz. Bu güncellemenin ise önümüzdeki hafta yayınlanması planlanıyor.

Son silah ile beraber oyuncular buna yönelecektir. Hemen hemen herkes bu silahı denemek isteyecektir. Ancak dikkatli olmanızı öneririz. Silaha malzeme bulmak ve şarjını doldurmak bir sizi zorlayabilir. Bunları yaparken rakip oyuncuların da sizi izlediğini unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu