Konsol OyunlarıPc Oyunları

Fortnite 7. Sezon Detayları Belli Oldu

Fortnite, UFO’lara binmenizi ve Süpermen olarak oynamanızı sağlayan dünya dışı temalı Bölüm 2 Sezon 7’yi yayınladı. Ayrıca 1-100 arası geleneksel savaş geçiş sistemi de yeni sezonda yer alıyor. Bazı öğelere ulaşmak için önce görevlerin geri kalanını bitirmeniz gerekiyor, bu da sizi daha fazla seviye atlamaya yönlendiriyor. Ancak bu öğeleri almanızı daha da kolaylaştıracaktır.

Hikaye fragmanında, Fortnite adasının sakinlerinin, adanın üzerinde gezinen ve ardından Sıfır Noktası enerji kaynağını emerek bir UFO’nun gelişine tanıklık ediyoruz. Bu aynı zamanda, muhtemelen The Rock tarafından seslendirilen, içinde sıkışıp okyanusa düşen gizemli karakter The Foundation’ı da serbest bırakıyor.

Battle Pass fragmanında, Ajan Jonesy’nin eski patronu Doctor Sloane, ekranda ilk kez boy gösteriyor ve adanın karakterlerini yeni uzaylı istilacılara karşı silahlanmaya davet ediyor. Yeni bilim kurgu silahları, yerçekimi silahlarına benzeyen ve pilot için uzaylı araçları da dahil olmak üzere bu sezonda elde edilecek gerçekten çok şey var.

Savaş bileti, Rick and Morty’den Rick Sanchez’in yanı sıra korku tavşanı Guggimon’u, Doktor Sloane’ı ve birçok uzaylıyı içeriyor. Bir uzaylı karakteri olan Kymera, yeni uzaylı eserler koleksiyonlarında bulunan düzinelerce vücut parçası ile özelleştirilebilir.

Muhtemelen gelecekteki başka bir işbirliğine tanıklık edecek olan battle pass, bir Vulcan Salute ifadesini de içeriyor. Star Trek kostümlerinin de yakın zamanda geleceği söyleniyor.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu