Haberler

Fortnite 6. Sezon 2. Bölüm Yeni Özellikler

Online olarak oynanan ve son zamanların en dikkat çekici battle royale oyunu Fornite 6. sezon 2. bölüm ile yepyeni sezona merhaba diyor. Yeni sezon ile birlikte birçok mekanik ve öğe, oyuna eklenmiş durumda. Bu yeni sezon ve özellikler oyuncular için yeni bir soluk olacak. Dolayısıyla Fortnite oyuncular için büyük çalışmış diyebiliriz.

Fortnite 6. Sezon 2. Bölüm

Yeni sezonla birlikte oyuna birçok özellik getirildi. Bu özelliklerden en önemlisi ve en üstünde durulanı bildiğiniz üzere zanaat ve işçilik menüsüdür. Zanaat ile birlikte artık yeni öğe üretebileceksiniz. Ürettiğiniz öğelerle birlikte rakiplere karşı üstünlük kurabileceksiniz. Zanaat ve işçilik menüsü oyuncular için yeni bir mekanik olacağından dolayı, oyuncular rakiplerden çok bu öğeleri birleştirmek için uğraşacak.

Gelen özellikler arasında zanaat menüsünden bahsettik. Bu menüden yeni öğeler üretebileceksiniz. Ancak üretmek için malzemelere ihtiyacınız olacak. Bu malzemeleri temin etmeniz gerekmektedir. Bunları temin etmeden öğeleri tamamlayamazsınız. Ayrıca öğeleri birleştirirken savaş devam edecek ve rakipler sizi vurmaya devam edecek. Bu yüzden öğeleri craft yaparken çok dikkatli olun ve tenha yerlerde yapmaya çalışın. Öğe üretim süresi 3 saniye civarında sürecektir.

Oyuna Yeni Gelen Silahlar

Malzemeleri bulmak için öncelikle kırılabilir ve yağmalanabilir arabalara kazmanız ile vurabilirsiniz. Daha sonra çatılara ve evlere bakabilirsiniz. Aynı zamanda otların arasında kavanozları bulabilirsiniz. Birçok bölgeye dağılmış olan malzemeleri bulmak biraz zahmetli olacak.

Oyuna yeni sezon ile birlikte Avcı Pelerini eklendi. Bu pelerini omzunuza takabiliyorsunuz. Size inanılmaz bir görünüş sağlıyor. Ayrıca ilkel silahlar, oklar ve yaylar da oyuna gelmiş durumda.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu