HaberlerKonsol Oyunları

Final Fantasy VII Remake Fotoğraf Modu Duyuruldu

Final Fantasy VII Remake oyunu için yayınlanan fragmanda, fotoğraf modu ile ayrıntılar bilgiler verildi. Bu yeni detayların üzerine çeşitli görseller de paylaşıldı. Artık Final Fantasy VII Remake oyununun fotoğraf modu için daha fazla ayrıntıya sahibiz.

Altı dakikalık video, tüm ek özellikleri vurguluyor ve bize oyunun Fotoğraf Moduna yeni bir bakış açısı sunuyor. Square Enix’in bir JRPG devi, 10 Haziran 2021’de PlayStation 5’de piyasaya sürülecek. Geniş özet şeklindeki fragman, PS5 oyununun yükseltilmiş özelliklerini özetleyerek başlıyor. Şubat 2021 State of Play etkinliğinin ilk üç dakikasını görmüştük.

Fotoğraf modu çok detaylı olacak

Fragmanın üç dakikadan sonraki kısımda ise Fotoğraf Moduna yeni bir bakış atıyoruz. Ekran görüntüsü meraklıları, modun birden çok ayarlanabilir açı, filtre, pozlama ayarı, konumlandırma ayarları ve eğme seçeneklerinin nasıl olduğunu bilmek isteyeceklerdir. Bu özelliklerin her biri, bir kaydırıcıya veya filtre gibi çeşitli seçeneklere sahiptir. Modun nasıl çalıştığına ve neler içerdiğini görmek için aşağıdaki fragmanı izleyebilirsiniz.

Öte yandan Yuffie Kisaragi ve Sonon Kusakabe, yaklaşan PS5 DLC’de birlikte savaşacak. Bir hatırlatma olarak,  PS4 plus hizmetine sahip olanlar oyunu ücretsiz PS5 sürümüne yükseltebilecek. Kaydedilen veriler, yeni nesil konsola taşınacaktır.

Final Fantasy VII Remake şu anda PlayStation 4’te şuanda mevcut. Final Fantasy VII Remake Intergrade ise , 10 Haziran 2021’de PlayStation 5’de yayınlanacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu