HaberKonsol OyunlarıPc Oyunları

FIFA 22 Kariyer Modu Oyuncuların Kendi Kulüplerini Oluşturmasına İzin Verecek

FIFA 22 Kariyer Modu oyuncuların kendi kulüplerini oluşturmalarına ve liglerde yükselmelerine izin vereceği ortaya çıktı.

İlk olarak PushSquare tarafından paylaşılan bir basın açıklamasında, FIFA 22, görünüşe göre oyuncuların kendi takımlarını tasarlamalarına ve dünya futbolunun en büyük takımlarını ele geçirmek için liglerde ilerlemelerine izin verecek yepyeni bir “Create a Club deneyimi” içerecek. . Özelleştirmenin ne kadar derin olacağına dair hiçbir ayrıntı yok, ancak kendi kitinizi ve rozetinizi tasarlayabileceğiniz tahmin ediliyor.

Bu FIFA için yeni bir özellik olsa da PES, Master League moduyla bir süredir özelleştirilebilir kulüplere sahipti. Bu yeni “Create a Club” modunun PES’in Master League moduna oldukça benzemesi ve daha iyi oyuncular satın almak için daha fazla para kazanana kadar birlikte çalışabileceğiniz birkaç ortalama oyuncu vermesi olasıdır.

Son zamanlardaki diğer söylentilere inanılırsa, Kariyer Modu FIFA 22’de oldukça sarsılıyor olabilir. Yakın zamanda, bir iş ilanı sayesinde FIFA 22’nin Kariyer Modunun da bir tür çevrimiçi işlevsellik kazanacağı ortaya çıktı. uzun zamandır istenen çevrimiçi Kariyer Modunun dahil edilmesi.

Kariyer Modu ile özellikle ilgilenmeyenler için, EA’nın basın açıklaması ayrıca oyunun Ultimate Team moduna gelecek yeni bir kart setinin eklenmesinden de söz ediyor. Bu yeni Hero kartlarının, ilk oyuncu grubu Mario Gomes, Tim Cahill ve Robbie Keane olmak üzere, dünyanın dört bir yanından bazı “kült oyuncuları ve hayran favorilerini” temsil edeceği tahmin ediliyor.

Yakın zamanda FIFA 22 için bir tanıtım fragmanı yayınlandı ve bize oyun için bir çıkış tarihi verdi. FIFA 22’nin PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X için 1 Ekim’de piyasaya çıkması bekleniyor. Oyunu önceki nesil sistemlerde satın alanların oyunun nihai sürümünü satın almak zorunda kalacaklarını belirtmekte fayda var. ücretsiz yeni nesil yükseltme.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu