Pc Oyunları

Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator resmi çok oyunculu destek alıyor

Konvoy özelliği artık test edilebilir.

Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator, resmi çok oyunculu destek alıyor ve her ikisi için de deneysel açık beta şu anda mevcut. Çok oyunculu mod, sekiz oyuncunun aynı dünyada birlikte hareket etmesini sağlayan Konvoy modu biçiminde geliyor. Yapay zeka trafiği, zaman ve hava durumu senkronize edilir ve sekiz oyuncunun tümü aynı işte olabilir.

Her iki oyunda da zaten çok oyunculu modları ekleyen modlar var, ancak işlevselliğin oyunda yerleşik olması iyi bir haber – şimdiye kadar bazı topluluk tarafından oluşturulan özellikler kadar esnek olmasa da.

Deneysel bir açık beta olduğu için şu anda sınırlamalar var. Modlar henüz çok oyunculu modlarda desteklenmiyor ve herkesin ana bilgisayarla aynı DLC’yi paylaşması gerekiyor. Farkında olmanız gereken daha fazla şey var, burada ayrıntılı olarak açıklandı, ancak çok oyunculu moddan çıktığınızda bir önceki oyun kaydetme durumuna geri dönme seçeneğiniz olduğundan emin olabilirsiniz.

1.41 Güncelleme Deneysel Beta’ya nasıl girileceğine dair talimatlar burada. Güncellemenin beta sürümünden ne zaman çıkacağına dair henüz bir bilgi yok, ancak bu arada SCS geri bildirimlerinizin peşinde.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu