Epic Games`in Ücretsiz Verdiği 2 Oyun

Merhaba gamelogy takipçileri bildiğiniz üzere sizler için sürekli oyun fırsatlarını takip ediyoruz ücretsiz, indirimli bir oyun gördüğümüz an sizi de bilgilendiriyoruz. Bugünde o günlerden birisi Epic Games, fiyatı 63 TL olan 2 oyunu ücretsiz olarak kullanıcılarla paylaşacak. İlk oyunun adı “For the King“, ikinci oyunun adı ise “Metro Last Light Redux” . Bu oyunları Epic Games oyun kütüphanenize eklemek çok kolay yazımızda kütüphaneye nasıl eklenir? Oyunların sistem gereksinimleri nedir? Gibi soruların cevapları vardır okumaya devam edin.

Epic Games oyun kütüphanesine bu ücretsiz oyunları eklemek için yapmanız gereken şey Epic Games hesabınızda oturumu açıp oyun linkinden oyunu kütüphaneye ekle/al seçeneğine tıklamaktır. Bu kadar basit eğer Epic Games hesabınız yoksa hemen oluşturup oyunları ekleyin. Şimdi oynamak istemeseniz bile ilerleyen günlerde eğer oyun oynamak isterseniz 35-40 TL gibi bir ücret vermek zorunda kalmazsınız. Hiç oynamasanız bile oyun eklenmiş hesabı forumlarda satabilirsiniz.

For The King Oyunun Konusu

Fahrul adında geçmişte barış dolu ancak şimdi iç karışıklığı olan bir krallık ile hikaye başlar. İç karışıklığın sebebini de şöyle açıklayabiliriz kral bir gün tanınmayan bir suikastçi tarafından infaz edilir. Kral öldürüldükten sonra tüm işler kraliçeye kalır ama tüm işler tepetaklak olur. Bu durumda halktan yardım istemek zorunda kalır. Bu şekilde oyuna giriş yaparız. Koskoca krallık dediğime bakmayın oyuna başlarken bir ekipman bile vermez size. Her şeyi hayatta kalma oyunları gibi sağdan soldan toplayarak hareket ederiz. Bu şekilde ilerleyen oyunda bütün tehlikeleri atlatıp krallığı kurtarmaya çalışıyoruz. Oynarken çok keyif alacaksınız özellikle strateji oyunlarını seviyorsanız üstelik bedavayken asla kaçırmayın. Bu oyunun indirimi bir hafta sürecektir.

Metro Last Light Redux Oyunun Konusu

Metro Last Light Redux oyunu bir tür distopya içeren ilginç ve zevkli bir oyundur. Oyunun geneline bakarsak 2034 yılında Moskova metrosunda yaşananları anlatır. Yaşanan bir felaket sonrası insanlar yeryüzüne çıkamaz bu yüzden en güvenli yer olan metroya inerler ve orada yaşamaya başlarlar. Metrodan çıkmak hiç mantıklı değildir çünkü dışarıda bir çok yaratık ve canavar vardır. İşte bu çeşitli yaratıkların arasında hayatta kalmaya çalışırsınız. Yaratık dışında da bir sürü düşmanınız olacaktır. Oyunun asıl kategorisi nişancı/ateş etme sınıfına girer. Unutmayın bu iki oyunda haftaya ücretli olacaktır almayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz