Genel

Epic Games Store’un Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu Control Oldu!

Epic Games Store, Mega İndirim Kampanyası boyunca haftalık ücretsiz oyunlarını ‘gizemli oyun’ serisi şeklinde paylaşma yolunu tercih etti malumunuz. Bu serinin ilk üyesi NBA 2K21 olmuştu, sonrasında Among Us ile devam etti, geçtiğimiz hafta boyunca da Frostpunk ücretsiz olarak verildi. Önümüzdeki bir hafta boyunca bedava sunulacak oyun ise, Control olarak açıklandı:

Epic Games, Control hamlesiyle yine çıtayı yükseltti. Çıktığı yıl pek çok dalda aday olan ve önemli ödüller toplayan bir oyun olmayı başarmıştı. Remedy oyunlarının bir evrende toplanmasına da kapı aralamış; bundan sonrası için de umut vermişti. Dolayısıyla, böyle sağlam bir oyunun ücretsiz olarak verilmesi takdir edilesi bir hamle olsa gerek.

Gizemli oyunlar serisi de Control ile son bulmuş olacak. Sonraki haftanın ücretsiz oyunları da ilan edildi; önümüzdeki hafta bizleri Hell is other demons ve Overcooked! 2 bekliyor.

Bu haftanın oyunu Control’ü 17 Haziran akşamına kadar, Hell is other demons ve Overcooked!2’yi ise 17-24 Haziran tarihleri arasında Epic Games Store kütüphanenize ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu