Epic Games Store ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. Bu hafta ücretsiz olarak sunduğu iki oyun RAGE 2 ve Absolute Drift. Verilen oyunları süresi geçmeden önce kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Kütüphanenize eklediğiniz anda tamamen sizin olacaktır.

RAGE 2 Oyunu Hakkında

RAGE 2, id Software şirketi tarafından geliştirilip piyasaya sunulmuştur. 2019 yılında gelişimi tamamlanan oyun oyuncular tarafından memnuniyetle karşılanmıştır. Birinci şahıs video oyunu kategorisine alacağımız bu oyunda aksiyon hiçbir zaman eksik olmuyor. Şiddetle bu oyunu kütüphanenize eklemenizi tavsiye ediyoruz.

Absolute Drift Oyunu Hakkında

Absolute Drift oyunu Funselektor Labs şirketi tarafından geliştirilmiştir. 2016 yılında bilgisayar versiyonu yayınlanmıştır. Farklı tarzda ve konsepte olan bu oyun nihai olarak bir yarış oyunudur. Farklı tarzı nedeniyle tüm oyuncular tarafından sevilmemesi çok doğaldır. Şuanda Epic Games Store‘da ücretsiz olarak sunulduğu için kütüphanenize eklemenize ve bu oyuna bir şans vermenizi öneriyoruz.

Kütüphaneye Eklenen Oyunlar Tamamen Benim Mi Oluyor?

Epic Games Store’da ücretsiz olarak dağıtılan oyunları kütüphanenize bir kere eklediğiniz zaman tamamen sizin oluyor.

Oyunu Nasıl Ücretsiz Olarak Kütüphaneme Eklerim?

Aşağıda verdiğimiz oyun linklerine tıklayın. Daha sonra karşınıza gelecek olan ekranda ‘Yükle‘ butonunu bulup tıklayın ve ‘Sipariş Ver‘ kısmına basarak oyununuzu kütüphanenize ekleyin.

RAGE 2 oyununu ücretsiz olarak kütüphanenize eklemek için BURAYA tıklayınız.

Absolute Drift oyununu ücretsiz olarak kütüpnanenize eklemek için ise BURAYA tıklayınız.

Ayrıca oyunların Trailer videolarını aşağıdan izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz