Haberler

Epic Games Fall Guys’ın geliştiricisini satın aldı

Geçmiş olduğumuz ayarda oldukça popüler hale gelmiş olan Fall Guys birçok oyun severin gözdesi oldu. Yayıncılar ve farklı kişiler tarafından olukça fazla oynanarak büyük bir kitleye ulaşmayı başaran Fall Guys oldukça olumlu bir izlenim bıraktı. Oyun severler tarafından beğenilmiş olan bu oyunun geliştiricisi olan Tonic Games Group geçtiğimiz saatlerde Epic Games’e satıldı. 

Epic Games son zamanlarda ücretsiz oyun kampanyaları ile birçok oyuncunun tercihi olmaya devam ediyor. Dijital oyun kütüphanelerinden biri olan Epic Games’in bu tür atılımlar yapması oldukça sevindirici. Eskiden bazı geliştiricileri satın alıp daha da yukarı taşımış olan Epic Games bu sefer Fall Guys için aynısını yapacak gibi görünüyor. 

Epic Games tarafından yapılmış olan bu açıklamadan birkaç cümle ekleyelim. Epic Games web sayfasından şu cümleye yer verdi. “Tonic Games Group’un Epic Games ailesine katıldığını duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Tonic Games, çok sevilen Fall Guys: Ultimate Knockout’un arkasındaki geliştirme şirketidir” 

Fall Guys geliştiricisi olan Tonic Games’in CEO’su ise bu cümleye yer verdi. Tonic Games Group’ta sık sık ‘herkes kendileri için yapılmış gibi hissettiren bir oyunu hak ediyor‘ deriz. Epic ile, bizim için yapılmış bir ev bulduğumuzu hissediyoruz. Olumlu etkisi olan, başkalarını güçlendiren ve zamana meydan okuyan oyunları geliştirme ve destekleme misyonumuzu paylaşıyorlar ve biz onların ekipleriyle güçlerimizi birleştirmek için daha fazla heyecanlanamazdık!

Epic Games tarafından duyurulmuş olan bu haberin detaylarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Bunun gibi haberleri sayfamız üzerinden okumaya devam edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu