Pc Oyunları

Empire of Sin için Make It Count Paketi Yayınlandı

Yasak dönemi gangster strateji oyunu Empire of Sin geçen yıl lansmanında biraz karışık tepkiler aldı, ancak Romero Games o zamandan beri çok ihtiyaç duyulan hata düzeltmeleri, yapay zeka iyileştirmeleri ve daha fazlasıyla deneyimi geliştirmeye devam etti. Şimdi, geliştirici dikkatini yeni içerik oluşturmaya geri çevirmeye hazır olduğunu söylüyor ve tüm oyuncular için The Precinct olarak bilinen yeni bir ücretsiz güncellemenin yanı sıra yeni bir premium genişletme olan Make It Count’u duyurdu.

Make It Count, diğer şeylerin yanı sıra, yeni patron Meyer Lansky’yi tanıtacak. AKA the Mob’s Accountant, dönemin gerçek hayattaki Amerikan organize suç mahallinde önemli bir figür. Lansky, Empire of Sin’in mevcut 14 güçlü patron kadrosuna katılıyor ve ekonomide mükemmel olduğu ve oyun içinde savaş sinerjisi yarattığı söyleniyor.

Gangsterler konusunda, Make It Count, gangsterler arasındaki çatışmalara aracılık etmek ve gergin ilişkileri yumuşatmak için kullanılan, hepsi yeni Fixer mesleğine beş tane daha farklı içerik ekliyor. Ek olarak, Fixers, uzun menzilli ateş gücü ve alan kontrolüne odaklanan yeni savaş becerilerine sahiptir ve yeni Loan Shark raketinin kilidini açmak için kullanılabilir.

Loan Sharks kendi benzersiz iç mekanlarına sahiptir ve bir Fixer tarafından kilidi açıldığında, oyuncular tarafından doğrudan yönetilebilir. Bunlar, kredilere dahil olan yüksek faiz oranları sayesinde son derece kazançlı olabilen pasif bir gelir kaynağı görevi görür. Ancak her zaman müşterilerin bir krediyi geri ödeyemeyecekleri riski vardır. Bu gibi durumlarda, oyuncular müşterilerle nasıl başa çıkmak istediklerine, hatta belki şantaja başvurarak karar verebilirler.

Ayrıca yeni savaş haritaları ve Lanksy ve onun Fixer’larına odaklanan bir dizi yeni görev de vaat ediliyor. Make It Count’un “bu yılın ilerleyen aylarında” yayınlanmasına daha yakın bir zamanda daha fazlasını bekleyin.

The Precinct’e gelince, Empire of Sin’in temel oyunu için bazı büyük değişiklikler vaat eden ücretsiz bir büyük içerik güncellemesi, her mahalleyi birden fazla geniş bölgeye bölme yeni yeteneği etrafında dönüyor.

Bu başlangıçta heyecan verici gelmeyebilir, ancak ana fikir, bireysel binalar yerine bölgeleri yönetebilmenizdir. Örneğin, küresel değişiklikleri kullanarak aynı anda birkaç raketi yükseltmek ve oyuncu İmparatorluğu yönetimini önemli ölçüde iyileştirmek. Amaç, deneyimi düzene koymak ve oyuncuların imparatorlukları belirli bir boyuta ulaştığında daha önce hokkabazlık yapmak zorunda kaldıkları bilgi fazlalığını azaltmaktır. Bu da karmaşık Ekonomi ekranının da kaldırıldığını görecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu