Haberler

Elden Ring’den Yeni Görüntüler Sızdı

Aksiyon ve rol yapma oyunu Elden Ring oyununun yeni görüntüleri sosyal medyayı salladı. Sızan görüntüler üzerine oyundaki birçok detay da belli oldu. Görüntüler üzerine geliştirici ekibin buna nasıl bir önlem alacağı merak konusu.

Elden Ring

Yapımcı ekibin daha geliştirilme aşamasında olan oyunu, içerisinde aksiyon ve rol yapma öğelerini içermektedir. Devasa bir haritayı sahip olacağını daha önceden geliştirici ekip açıklamış. Karakter gelişim ekranı ve dünyanın çok detaylı olması oyunu ön plana çıkartan unsurlardan sadece birkaçı.

Görüntülerden sızanlara göre oyunun ilk gösteriş videosunda şöyle bir ibare geçmektedir. ”Devasa bir açık dünya” ibaresiyle oyunun çok büyük bir haritaya sahip olacağı belli. Dolayısıyla herkesin merakla beklediği bu oyun artık sızan görüntüler sayesinde pek de havası kalmamış gibi.

Sızan video görüntüleri sosyal medyaya olay oldu. Souls benzeri oyun gibi ibareleri hemen oyuncular tarafından yapıştırıldı. Diğer oyunlarla benzerlik gösteren bu yapım, oyuncuları bir hayli sinirlendirmiş gibi.

Sızan görüntüler Twitter kullanıcıları tarafından paylaşıldı. Birçok kullanıcının da içerisinde bulunduğu videolar, 3-4 farklı hesaptan paylaşıldı. Görüntü kaliteleri kötü olması ise dikkatlerden kaçmadı.

Oyunun sızdırılan görüntülerini aşağıdan izleyebilirsiniz. Siz de oyun için birçok yorum yapabilirsiniz. Oyuncuların geneli oyunun tüm havasının kaçtığını ve aşırı derecede Souls oyunlarına benzer nitelikte olduğunu dile getirmiş. Acaba oyun çıkış yaptığında istenileni verecek mi. Yoksa tam bir hezimet mi olacak. Onu hep birlikte oyun çıkışında göreceğiz.

https://twitter.com/i/status/1366424670665400327

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu