Konsol OyunlarıMobil OyunlarPc Oyunları

Elden Ring Çıkış Tarihi Açıklandı

Elden Ring 21 Ocak 2022’de PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için çıkacak. Hem PlayStation hem de Xbox, konsol nesilleri arasında ücretsiz yükseltmeler sunacak.

Souls geliştiricisi FromSoftware, yaratıcı Hidetaka Miyazaki ve Game of Thrones yazarı George RR Martin arasındaki işbirliği, bu geceki Summer Games Fest etkinliğinin sonunda ilk kez düzgün bir şekilde gösterildi ve gösteriyi kapattı.

Oyunun web sitesi, “nefes kesen dünyayı yürüyerek veya at sırtında, tek başınıza veya diğer oyuncularla çevrimiçi olarak geçebileceğiniz” gerçeği de dahil olmak üzere daha fazla bilgi verdi.

Karavanda gizemli bir ses, “Tarnished, kaybolduğunda lütfun rehberliğinde yakında geri dönecek” diyor. “Altın Düzen, özüne kadar bozuldu.”

Her türden ürkütücü yaratığın yaşadığı devasa, karanlık bir fantezi manzarasını görüyoruz. Dövüşler, sihirli kılıçlar ve tabii ki şenlik ateşleri yer alıyor.

Fragmanda iç mekanlar da gösteriliyor. tuhaf düşmanlarla harmanlanmış birkaç gotik görünümlü kaleye hızlı bakış atılıyor.

Elden Ring web sitesinde “Altın Düzen bozuldu” diye tekrar ediyor. “Kalkın, Elden Ring’in gücünü ortaya çıkarmak ve bu topraklarda bir Elden Lord olmak için lütuf tarafından yönlendirilin. “Kraliçe Ebedi Marika tarafından yönetilen bu topraklarda, Erdtree’nin kaynağı olan Elden Ring paramparça oldu.”

Web sitesi ayrıca Elden Ring’in “dünya çapında bulunan çok çeşitli silahlar, büyülü yetenekler ve beceriler” ile denemeler yapmanıza izin verecek. Savaşa girmek, gizli kullanmak veya müttefikleri yardım için çağırmak arasında seçim yapmanıza olanak tanıyacak.

Oyun detaylarına gelince, çıkışı bir süre daha beklememiz gerekecek. Ancak Bandai Namco’nun önümüzdeki hafta 15’i Salı günü İngiltere saatiyle 22.25’te kendi E3 şovu olduğunu hatırlamakta fayda var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu