HaberKonsol OyunlarıPc Oyunları

EA, FIFA Online 4’ün Türkiye’ye Geleceğini Açıkladı!

Geçtiğimiz gün Electronic Arts (EA) oyun severlere yeni gelişmeler hakkında açıklamalar yaptı. Bu açıklamalar arasında FIFA Online 4`ün Türkiye`de de satılacağını ve yayınlanacağını açıkladı. Ayrıca Electronik Arts bizlere bunun dışında altı farklı daha ürün geliştirdiklerini açıklamalarına ekledi. Şirketin yaptığı bu açıklamalar bir çok oyun forumu tarafından konuşuldu ve her oyuncu bu açıklamaya sevindiğini belirtti.

Electronic Arts`ın açıklamasına daha detaylı bakarsak şirket bu açıklamaya öncelikle 6 adet farklı üründen bahsederek başladı. Açıklamalarına FIFA Online 4 ile devam etti ve bu oyundan bahsederken ekstra on beş ülke için daha paylaşılacağını ve hedef oyuncu sayısının seksen milyondan fazla olabileceğini belirtti. Gerçekten saydığı ülkelere göre koyduğu hedef az bile kalır. Bir çok oyuncu bu sayının çok üstüne çıkılabileceğini belirtiyor.

FIFA Online 4 ne zaman gelecek

Ülkemizde oyuncuları sevindirecek kısım işte bu. FIFA Online 4 artık Türkiye`ye geliyor!  Electronic Arts yaptığı açıklamalarına göre Polonya, Rusya ve bir çok ülkede Türkiye`de ki gibi oyun ilk kez paylaşılacak. Ne zaman paylaşılacağı henüz belli değil. FIFA Online 4 bundan tam 2 yıl önce hatta yıl olarak baz alırsak 3 yıl önce 2018 yılında piyasaya çıkmıştı. Neden bu kadar geç kalındı bilemeyiz ama gelmesi bizi sevindirdi artık geçmişe bakıp düşünmemize gerek yok. 2018 demişken bu oyun yani FIFA online 4 tahmin edebileceğiniz üzere FIFA 18 üzerine geliştirilmiştir. Oyunu oynadıkça EP kazanırsınız, kazandığınız bu EP`ler ile kendi takımınıza yeni eşyalar, yeni oyuncular alabilirsiniz. Kazandığınız EP`ler ile online olarak başka takımdaki oyuncuları alabilirsiniz. Bu da oyunda transfer piyasasını olduğunu gösterir tıpkı gerçek dünyadaki gibi.

Fifa Online 4 nedir

Oyun adından da anlaşılabileceği üzere online olarak oynanıyor ama istenirse oyuncular tek başlarına oyunu rahatlıkla oynayabilir. Ama bence bu oyunun asıl amacı online oynamaktır. Online olarak başka gerçek oyuncularla maçlar yapabilir üst liglere çıkabilirsiniz. Ayrıca oyundaki tüm performanslarınız FIFA genel skorunu ekleniyor ve dünya çapında da sıralama kaydedebiliyorsunuz. Electronic Arts bu açıklamalarının yanında yeni oyunu olan FIFA 2021`in başarısından da söz etti. Bugüne kadar en çok satan oyunlar arasında yer aldığını ve toplam 325.000.000`dan fazla satış yaptığını belirtti. Bizde bu başarısından ötürü Electronic Arts`ı tebrik ediyoruz ve FIFA online 4`ü bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu