EA, ilk kez ganimet kutuları dışında FIFA 21 kozmetikleri satıyor. FIFA 21 Ultimate Team mağazası 1 Mayıs’ta yeni bir Stadyum sekmesi içerecek şekilde güncellendi. Bir tifo, bir stadyum teması ve yeni bir iç saha ve dış saha forması setini veya bir paketteki tüm mevcut öğeleri satın alabilirsiniz.

Ancak burada bir takım sorunlar var. Birincisi maliyet. 150 FIFA Puanı (yaklaşık 1,20 £) karşılığında bir tifo, 200 FIFA Puanı (yaklaşık 1,75 £) karşılığında bir stadyum teması satın alınabilir ve formalar 300 FIFA Puanı (yaklaşık 2,50 £) karşılığında satın alınabilir. Her şeyi içeren paket 700 FIFA Puanına mal oluyor.

Alternatif olarak, bu öğeleri FUT Jetonları (oynayarak kazandığınız oyun içi para birimi) ile satın alabilirsiniz, ancak yine, öğeler aşırı pahalı… Tek bir tifo, 11.500 FUT Jetonuna mal oluyor. Bu, 150 FIFA Puanına mal olan premium bir altın paketi ganimet kutusu düşündüğünüzde çok fazla. Gerçek dünya parasıyla satın alacaksanız tek tifo ile aynı – alternatif olarak 7500 FUT Jetonu.

Stadyum temasının bedeli 15.000 FUT Jetonu ve formalardan birinin bedeli 25.000 FUT Jetonudur. Paket, göze çarpan 60.000 FUT Jetonuna mal oluyor ve bu da birinci sınıf bir altın oyuncu paketinden (45.000 FUT Jetonu veya 600 FIFA Puanı) fazlasını içeriyor. Unutmayın, pakette sadece dört kozmetik var: tifo, stadyum teması ve ev ve dış mekan kitleri. Aynı zamanda oldukça etkileyici kozmetikler bulunuyor.

Bu stadyum eşyaları transfer pazarında satılabilir, bu yüzden ne kadar para kazandıklarını görmek için bir göz attım. Komik bir şekilde, oyuncular zaten bu öğeleri EA’dan daha az FUT Jetonuna satıyorlar. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz