HaberKonsol OyunlarıPc Oyunları

E3 2021’de Çıkan En İyi 5 Oyun

E3 2021’de çıkan en iyi 5 oyun Battlefield 2042, Elden Ring, Forza Horizon 5, Jurassic World Evolution 2 ve Redfall’dır. E3 2021′ de çok sayıda oyun tanıtılmıştır. Fakat en göze çarpan ve en iyi gösterilen oyunlar bunlar olmaktadır. Bu oyunların bazıları daha önce çıkan ve çok sevilen oyunların yeni serisi iken bazıları piyasaya yeni sürülen oyunlardır. Oyunların kalitesi ve başarısı birçok kişi tarafından beğenilmektedir. Özellikle oyun meraklısı olanlar E3 2021 de tanıtımı yapılacak oyunları sabırsızlıkla beklemekteydi. E3 2021 yılında çıkan tüm oyunlar beklentileri büyük ölçüde karşılamıştır.

En Dikkat Çeken Oyunlar

E3 2021 de en iyi 5 oyun şu şekilde olmaktadır;

1-Battlefield 2042

Battlefield 2042 oyunu daha önceki Battlefield serisinin yeni oyunudur. Bu oyunda diğer serilerden farklı olarak battlefield evreni farklı yapılmıştır. Değişen battlefield evreni diğer serilerin aksine gelecek temalı olmaktadır. Aynı zamanda oyunun diğer bir dikkat çeken noktası ise savaşırken sibermatik teknolojilerinin yanı sıra robotik varlıkların da kullanılmış olmasıdır. Bu sayede oyun daha eğlenceli ve heyecanlı olmaktadır. Oyunun hikâyesi ise iklim krizlerinden dolayı savaşa giren bir dünya hakkında olmaktadır.

2-Elden Ring

E3 2021’de çıkan en iyi 5 oyun arasında en çok ilgi gören ve ses getiren oyun Elden Ring olmaktadır. Elden Ring oyununun yazarı George R.R.Martin’dir. Oyunun bu kadar ilgi görmesinin bir sebebi de budur.

3-Forza Horizon 5

Araba sevenlerin bayılacağı bir oyun olan Forza Horizon Meksika’da geçmektedir. Grafikleri ve oynama şekilleri olarak son derece başarılı olan oyun bekleyenlerin sabrına değecek nitelikte bir oyun olmuştur.

4-Jurassic World Evolution 2

Jurassic World evrenini seven çok olduğu gibi oyununu da sevenleri aynı şekilde fazladır. Oyunun ilk serilerindeki gibi bu oyunda da dinozorlar için tesis yapmak oyunun amacıdır. Jurassic World Evolution 2 oyunu Xbox One, Playstation 4-5, Xbox X ve Xbox’ın S serisinde oynanabilmesi planlanmaktadır.

5-Redfall

In “Redfall,” players face off against vampires.

E3 2021’de çıkan en iyi 5 oyun arasında arkadaşlarla oynamak için en ideali Redfall’dir. Redfall çok oyuncu tarafından oynanabilen nişancı oyunudur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu