Konsol OyunlarıMobil OyunlarPc Oyunları

E3 2021 programı: hangi oyun konferansını nasıl ve ne zaman izleyebileceksiniz

E3 2021 planları hakkında bildiklerimiz.

E3 2021 neredeyse geldi. Tıpkı 2020’de olduğu gibi, bu yıl fiziksel bir kongre yok, bu da Haziran ve Temmuz boyunca herkes için ücretsiz bir basın toplantıları ve canlı yayınlar yapılması anlamına geliyor. Ancak Nintendo, Ubisoft ve Microsoft gibi büyük isimler çoğunlukla bu yıl 12 Haziran’dan itibaren “resmi” bir E3 dönemine odaklanıyor.

İşte bu yıl E3 2021 için gerçekleşen her etkinliğin bir programı.

E3 2021 ne zaman?

E3’ün 12 Haziran – 15 Haziran 2021 tarihleri arasında canlı yayınlarla birlikte bazı “resmi” tarihleri var. Ancak tıpkı geçen yıl olduğu gibi, yayıncılar uygun gördükleri her zaman kendi etkinliklerine ev sahipliği yapmaya karar verdiler. Bu yılki ilk büyük E3 yayını 10 Haziran’da Summer Game Fest Kickoff Live ve bundan birkaç gün sonra yoğun olacak.

Şimdiye kadar duyurulan her yaz oyun etkinliği burada.

E3 2021 etkinliğini nasıl izlerim?

“Resmi” E3 etkinlikleri ile bu Haziran’da gerçekleşen diğer oyun canlı yayınları arasındaki fark konusunda kafanız karıştıysa, kesinlikle yalnız değilsiniz. Bizim için de kafa karıştırıcı. Ancak asıl önemli olan, olayları kaçırmadan her şeyi nerede yayınlayabileceğinizi bilmektir.

12 Haziran – 15 Haziran arasında, resmi E3 yayınlarındaki her oyun yayınını izleyebilirsiniz:

E3’ün canlı akışı, Ubisoft ve Microsoft gibi büyük etkinliklerin yanı sıra oyun geliştiricileri ile ara röportajlara ev sahipliği yapacak.

E3’ü dört gün boyunca çalışır durumda bırakın ve hiçbir anı kaçırmamalısınız – aşağıda listelenen ve E3’ten önce başlayan ilk birkaç olay dışında.

E3 2021 etkinliğini nasıl izlerim?

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu