Genel

Dying Light 2 Stay Human: Yayın tarihi ve ön sipariş ayrıntıları Techland tarafından açıklandı

Dying Light 2 Stay Human, 7 Aralık’ta piyasaya sürülecek . Duyuru , oyunun dünyasına derinlemesine dalmış eşsiz ve sürükleyici bir oyun içi web dizisi olan Dying 2 Know’un birinci kısmında yapıldı. Techland ayrıyeten burada bulunan ön siparişleri de başlattı.
Dying 2 Know (D2K) kısmının tamamı , oyunun mevcut durumunu ve bir kıssa art planını gösteren eşsiz bir oyun Fragmanı da dahil olmak üzere Dying Light 2 ile ilgili en son haberlerle doluydu. Techland’ın YouTube kanalındaki videoya göz atabilirsiniz.
Ön siparişler yeni başlatıldığı için çabucak hemen her oyuncu kendilerine en uygun eşsiz içeriğe sahip olabilir. Mevcut üç sürümü vardır; standart, deluxe ve ultimate. Oyunun rastgele bir sürümünü ön siparişle alan herkes, eşsiz bir kıyafet, silah ve yamaç paraşütü derileri içeren özel bir pakete sahip olacak.
Dying Light dünyası çok büyük ve şimdi deneyimlemeyen oyuncular için Techland, dying Light’ın Platin baskısını hazırladı. imdiye kadar piyasaya sürülen tüm DLC’LERİ, Steam, GOG, PlayStation Store (yalnızca PlayStation Plus üyeleri için kullanılabilir) ve Microsoft Store’da bulunmaktadır.
Dying Light kainatı hakkında daha fazla bilgi ve güncelleme almak isteyen oyuncular için Techland, husus ile ilgili yakında daha fazla bilgi açıklayacak.
Techland tarafından yayınlanan Dying Light 2 Stay Human, tüm platformlarda 7 Aralık’ta başlıyor. Ön siparişler bugün mevcut olacak dyinglightgame.com/preorder PC, PlayStation 4, PlayStation 5 sürümleri saat 9:30’dan itibaren CEST, Xbox One ve Xbox Series x|S saat 10:00’dan itibaren satışa sunulacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu