Haberler

Dying Light 2 İçin Yeni Detaylar Paylaşıldı

Urfa Harran’da geçen meşhur hayatta kalma, zombi oyunu Dying Light 2 oyunu için yeni detaylar paylaşıldı. Yapımcı Techland firmasının oyun için 17 Mart Çarşamba günü yepyeni detayları açıklayacağını duyurdu. Oyun için yeni gelişmeleri yakından takip ediyor ve sizlere aktarmaya devam ediyoruz.

Dying Light 2

Urfa’nın Harran şehrinde, ortalığa yayılan bir virüs, buraya kırıp geçiriyordur. Dolayısıyla burada daha önceden yaşayan insanlar artık insan değil, yaşayan bir ölü olmuştur. Buraya önemli bir görev için gönderiliyoruz. Kurtulanları tahliye etmek ve virüs için gerekli antikoru bulmak. Tüm bunları yapmak için bruada bulunan çeşitli gruplardan görevler alıyoruz ve bunları yerine getiriyoruz. Herkes kendi çıkarına göre iş yaptığından dolayı antikoru kimseyle paylaşmak istememektedir. Dolayısıyla burada bir iç savaş patlak vermektedir.

Dying Ligh 2 Ne Zaman Çıkacak?

Oyun için iki farklı görüş bulunmaktadır. 1. görüş oyunun ilk oyuna ek olacak bir oyun olarak çıkması. 2. görüş ise oyunun tamamen farklı bir oyun olup 2. oyun olarak çıkması. İki farklı görüş arasından bir her zaman kötü olanı seçmeliyiz. Çünkü görüntüler ve paylaşılan detaylar şimdilik, ilk oyuna ek olarak çıkacak bir oyun olarak gözüküyor. 17 Mart Çarşamba günü 2. oyunu tüm detaylarıyla ele almış olacağız. O günü bekleyin.

Hep birlikte 17 Mart Çarşamba günü firmanın açıklamalarına merakla dikkat kesiliyor olacağız. Tüm gelişmeleri sitemizden takip edebilirisniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu