En karanlık saat, şafaktan hemen öncedir. Dota 2’ye eklenen en yeni kahramanın, göksel enerjiyi kullanarak bir çekiçle yoluna çıkan her şeyi parçalıyor. 7.29 oynanış güncellemesinin bir parçası olarak Valve, kaos ve karanlığın güçleriyle savaşmak için sıfırdan inşa edilen kozmik yakın dövüş kahramanı Dawnbreaker‘ı tanıttı. 

Sadece ilk görsellerden, Dawnbreaker, çekicini bir yakın dövüş silahı gibi sallamak veya bir mermi olarak fırlatmak yoluyla, aynı anda birden fazla düşmanı vurabilen güçlü saldırılarla savaşın gidişatını değiştirecek gibi görünüyor. 

Dawnbreaker‘ın bazı yetenekleri sersemletir veya çekicini fırlatabilir. Ardından toprağa gömüldükten sonra geri dönüşünü geciktiriyor. Çekiç düşmanlara arka arkaya isabet ettikten sonra takım arkadaşlarını da iyileştirebilir. Nihai Solar Guardian, haritanın herhangi bir yerindeki müttefiklerinden birine uçmasına ve indikten sonra müttefiklerini iyileştirirken hasar vermesine bile izin veriyor. 

Dawnbreaker’ın piyasaya sürülmesiyle birlikte Valve, Dota haritasının yapısına ve daha fazlasına değişiklikler getiren tam post-Major oynanış yamasını da yayınladı.

Güncelleme Notları

Genel güncellemelerde, Ödül Rünleri artık nehirde ortaya çıkmıyor. Çeşitli kullanım menzilleri ve hareket hızları, eşyalar ve yetenekler değiştirildi. Kaptan Moduna Hoodwink eklendi. Ek olarak, Kaptanlar Modu’nun ilk toplama aşaması birinci-ikinci-birinci-saniyeden birinci-ikinci-ikinci-birinci olarak değiştirildi.

Diğer bazı önemli değişiklikler arasında, artık oyuna üç yerine bir TP kaydırma ile başlayan, ancak öldüğünde bir TP kaydırma kazanan kahramanlar yer alıyor. Normal eşyalara, diğer itemlere ve oyunun kahramanlarına yapılan 100’den fazla değişiklik var. Tüm bunlar hakkında daha fazla bilgiyi resmi Dota 2 blogunda okuyabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz