Diablo II‘nin özüne sadık kalınarak hazırlanan ve remastered versiyonu olan Resurrected, resmen duyuruldu. Oyunun tüm detaylarını haberimizin detaylarında bulabilirsiniz.

Diablo II Resurrected

Blizzard Entertainment şirketinin yapımcılığını üstlendiği aksiyon ve rol yapma öğelerini içeren Diablo II Resurrected duyuruldu. Oyunun özüne sadık kalınarak remastered versiyonu oyuncular için sunulması planlanıyor. Grafikleri ve sistemi günümüz teknolojisine uyarlanmasının yanı sıra oyuna birçok özellik ve yenilik eklenmiş durumda.

Yenilenmiş Rütbe Sezonları

Diablo II‘nin saflarına katılın: Dünya çapındaki oyuncular ile merdivenin tepesine doğru yarışın tadını çıkarın. Daha sıkı bir mücadeleyle yeni, özel bir merdiven sisteminde rütbe atlayın ve efsaneler arasında yerinizi alın.

Kendi Ordunu Getir

Diablo II: Resurrected, sekiz oyuncuya kadar destekleyen ortak oynanışa sahiptir ve her oyuncunun ayrıca bir paralı askere erişimi vardır. Yanan Cehennemlerin minyonları daha da güçlenebilir, ancak size rakip olamazlar!

Sınıflar

Diablo II: Resurrected’daki her sınıfın 30 benzersiz beceriye erişimi vardır. Hangi kahramanı seçeceksin?

Amazon

Bir cirit ve yay ustası olan Amazon, olaylarla mücadeleye insanüstü çeviklikle tepki verir. Önemli dövüş yeteneklerini geliştirmek için büyü hünerine güveniyor.

Suikastçı

Kötü niyetli büyücüleri avlamak için kurulan eski bir Vizjerei tarikatının üyesi olan Assassin, kötülüğü yenmek için ölümcül tuzaklar ve gölge disiplinleri kullanan bir dövüş sanatları uzmanıdır.

Ayrıca oyunun detayları ve resmi sitesine ulaşmak için BURAYA tıklayabilirisniz.

Oyun için tanıtım videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz