Konsol Oyunları

Destruction AllStars PS5 Güncellemesi Yolda

PlayStation 5’e özel Destruction AllStars çevrimiçi botlara sahip olacak. Destruction AllStars alt dizini ile ilgili bir güncellemede geliştirici Lucid, aksiyon sürüş oyunu için çıkacak özellikleri ana hatlarıyla açıkladı. Bunların başında çevrimiçi botların eklenmesi geliyor.

Lucid, Destruction AllStars topluluğunun tüm dünyaya yayılmış boyutunun, oyunun çevrimiçi eşleştirme için en yoğun zamanlara ve düşük oyuncu etkinliği zamanlarına sahip olduğu anlamına geldiğini kabul etti. Zirveler, hafta içi İngiltere saatiyle 17:00 – 23:00 arası ve hafta sonu İngiltere saati ile 15:00 – 2:00 arasındadır.

Botlar, daha sonra eşleştirmede belirli sayıda oyuncu eksik olduğunda kalan yerleri almak için kullanılacaktır. Lucid, “Maçların mümkün olduğunca çok sayıda gerçek oyuncuyla dolu olduğundan emin olmak istiyoruz, ancak bir maç için sıraya girerken X sayıda oyuncu eksik olduğunda, kalan yerleri AI botları alacak” dedi. “Bunun istisnası Blitz, rekabetçi bir mod olarak Blitz asla botlara sahip olmayacak.”

Bu arada Lucid, küresel partiler (bu, arkadaşlarınızla takım kurmanıza ve herhangi bir solo modun yanı sıra takım modlarında sıraya girmenize izin verecek) ve bir çalma listesi özelliği dahil olmak üzere bir dizi başka özelliğin ana hatlarını çizdi.

Geliştirici ayrıca çarpmaları iyileştirmeye (“bazen hiçbir şeye çarptığınızı hissetmiyorlar”), “hayalet vuruşları”, dengeleme, yetenekleri azaltmaya ve hafifletmeye de bakacağını söyledi.

Lucid, şu anda bu yeni özelliklerin ne zaman yayınlanacağına dair kesin tarihlerin olmadığını, ancak yakında geleceğini dile getirdi.

Destruction AllStars şu anda lansman sonrası ilk sezonunun ortasında. Oyun Şubat ayı için bir PS Plus oyunu olarak çıktı. Ancak şimdi PlayStation Store’dan 17,99 £ fiyatla premium bir oyun olarak oyunculara sunuluyor. Çevrimiçi oynamak için PlayStation Plus’a ihtiyacınız var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu