Haberler

Cyberpunk 2077 1.2 Yaması Ertelendi

Son yıllara gerek hatalarıyla gerek başardığı işlerle damgasını vuran Cyberpunk 2077 oyunu için 1.2 yaması için ertelenme kararı alındı. Yamayla ilgili ve erteleme ile ilgili tüm detayları haberimizde bulabilirisiniz.

Cyberpunk 2077 1.2 Yaması

Bilindiği üzere Cyberpunk 2077 çıkışıyla birlikte birçok hata ve bug’larla birlikte oyuncuların hem tepkisini çekmiş hem de gülümsetmiştir. Çünkü yaşanılan sıkıntı o kadar büyüktü ki hatalar da böyle olunca kaçınılmaz oldu. Oyun içerisinde uçan arabalar, duvarın içinden geçen yayalar gibi birçok hatanın meydana geldiği oyunun güncellemesi şuan için ertelendi. Ertelemenin nedeni olarak ekip ”daha fazla zamana ihtiyacımız var” sözlerini dile getirdi. Ayrıca ekip bu yamanın daha önceki yamalardan en kapsamlısı olacağını da belirtti.

Bu yamayla birlikte birçok hata da son bulacak. Pek çok oyuncunun merak ettiği bu güncelleme ile neler gelecek sorusunu şöyle özetleyebiliriz:

Cyberpunk 2077 1.2 Yaması ile gelecek olan düzeltmeler

  • Oyunda mevcut olan araçların duvarların içinden geçmesi veya duvarlara vurması
  • Karakterlerin bir yerlere takılması veya bir yerlerin içinden geçmesi
  • Hilkaye ilerleyişine etki eden hatalar veya diyalogların geç gelmesi
  • FPS’in anlık olarak bazı oyuncularda düşmesi
  • Çeşitli optimize sorunları

gibi problemlerin çözümleri için bu yama ilaç gibi gelecek. Umuyoruz ki bu yamayla birlikte oyun daha oynanabilir hale gelir ve biz oyuncular olarak oyundan daha fazla keyif alarak kendimizi Cyberpunk’ın dünyasına kaptırabiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu