Haberler

Cyberpunk 2077, 1.2 Güncellemesi Çıkış Tarihi

Cyberpunk 2077, geçen yılın en heyecanlı oyunlarından biriydi. Aynı zamanda hayranların hayal kırıklığına uğraması ile beraber, oyunun lansmanında birçok sorunu da yer alıyor. Dolayısıyla beklentileri karşılayamadı. Böylece oyunun son nesil konsollardaki yetersiz optimizasyonu, PlayStation Store’dan kaldırılmasına neden oldu.

Lansman sırasında aldığı tepkiden sonra, geliştiriciler hayranlara oyunun sahip olduğu sorunları gidermek için iki büyük güncelleme yayınlayacağına dair söz veren bir özür gönderisi yayınladılar. 1.1 Yaması Ocak ayında yayınlandı ve oyuna kilitlenme düzeltmelerinden bellek kullanımı iyileştirmelerine kadar bir dizi güncelleme getirdi. İşte bir sonraki yama olan 1.2 Güncellemesi hakkında şu ana kadar bildiklerimiz:

Cyberpunk 2077 Güncelleme 1.2: Çıkış Tarihi

CD Projekt Red, Aralık ayında bir özür gönderisi yayınladığında, ilk yamanın Ocak ayında, ikincisinin ise Şubat ayında geleceğini belirtmişti. İlk yama zamanında geldi, ancak bundan hemen sonra şirket, planlarını bozan ve yamanın gecikmesine neden olan bir siber saldırıya uğradı.

Şimdi, yamanın bu ay yayınlanması planlanıyor. Martın bitmesine bir haftadan az bir süre kaldı. 1.2 Güncellemesini çok yakında alacağız gibi. Ancak şu an itibariyle çıkış tarihi açıklanmadı. Bununla birlikte, geliştiriciler yamanın test edildiğini ve çok yakında geleceğini belirttiler. Yama notları zaten paylaşıldığı için güncellemeyi almamız uzun sürmeyecek.

Cyberpunk 2077 Güncelleme 1.2: Yama Notları

CD Projekt Red nihayet gelecek güncelleme için yama notlarını yayınladı. Oyun yama notlarını burada resmi Cyberpunk web sitesinde bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu