Konsol OyunlarıPc Oyunları

Crysis Remastered Trilogy PC ve Konsollara Geliyor

Crytek, 2021 sonbaharında PC ve konsollar için çıkacak olan Crysis Remastered Trilogy’yi duyurdu.

Crytek bugün Crysis Remastered Trilogy bu sonbaharda konsolları ve PC için piyasaya çıkaracağını açıkladı. Crysis Remastered Trilogy, günümüzün konsolları ve PC donanımı için Sabre Interactive ile ortaklaşa optimize edilmiş Crysis, Crysis 2 ve Crysis 3’ün tek oyunculu remaster’larını içeriyor. Üç oyun paketi PlayStation, Xbox, Nintendo Switch ve PC için mevcut olacak ve oyun yeni nesil PS5 ve Xbox Series X/S’de daha da akıcı oynanacak. Crysis Remastered artık bu platformlar için mevcut ve Crysis 2 ve Crysis 3’ün remaster’ları da ayrı olarak sunulacak.

Crysis Remastered Trilogy, seriye aşina olmayan oyunculara bu hepsi bir arada paketle tüm hikayeyi en başından itibaren oynayabilmelerini sağlayacak.

Oyuncular, Kuzey Kore adalarından insanlığı ölümcül bir virüsten kurtarmak zorunda kalacakları New York City’ye, CELL hakkındaki gerçeği ortaya çıkarmak için bir intikam görevinde olacakları finale taşınacaklar.

Teaser videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Tek oyunculu Crysis, Crysis 2 ve Crysis 3’ün remaster’larını içeren bu koleksiyon, PC, PlayStation, Xbox ve Nintendo Switch için hazırlanmıştır. Crytek, oyunların geriye dönük uyumluluk sayesinde PlayStation 5 ve Xbox Series X ve S’de “daha da akıcı” oynandığını söyledi.

Crysis Remastered, Crysis 2 ve Crysis 3’ün remaster’ları ayrı olarak sunulacak.

Crysis Remastered Trilogy, Crytek ve şu anda Embracer Group’a ait olan ABD merkezli liman uzmanı Sabre Interactive’in eseridir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu