Haberler

Crusader Kings 3: Northern Lords Ek Paketi Duyuruldu

Ortaçağın büyük strateji oyunu Crusader Kings 3’ün gönlümüzde taht kurmasının üzerinden altı aydan fazla zaman geçti. Herkes bundan sonra ne olacağı konusunda hevesle haber ve haberler bekliyor. Bugünkü Paradox Insider etkinliğinin , tarihsel strateji oyununun genişleme paketiyle alakalı olacağını biliyorduk. Dolayısıyla ilk Crusader Kings 3 DLC’si olacak olan Northern Lords ek paketi duyurusu yapıldı.

Soru şu ki, bu ek paket oyuncuların iştahını doyurmaya yetecek mi? Bu ilk genişleme paketi tadımlık mıdır? Bunları ayrıca Paradox’un yaptığı diğer oyunlardan ‘ek paketler’ veya hatta ‘ülke paketleri’ olarak da biliyor olabilirsiniz. Bunlar, büyük yeni mekanikler veya revizyonlar getirmenin aksine, temelde küçük özelliklere veya tematik içeriğe odaklanan küçük eklentilerdir.

Crusader Kings 3: Northern Lords Ek Paketi

Kuzey Lordları, esas olarak İskandinav kültürünün karakterleri için yeni tematik varlıklar sunacak. Yeni karakter sanatı (yeni saç stilleri ve kıyafetler de dahil), yeni müzik ve birimler gibi unsurlar için yeni 3B modeller olacak. Ayrıca yeni olayları, kararları ve hatta mirasları içeren bir dizi senaryolu içerik de ek pakette bulunacak.

Maceracılar yabancı topraklara yerleşmeye gidebilir ve diğer arakterlere katılabilir. Kuzey Denizi etrafında, eğlenmek için deneyebileceğiniz ve oluşturabileceğiniz yeni bir Tarihsel Doğruluk (TM) ‘Yüksek Krallık’ özelliği de bulunmaktadır. Yeni detayları da heyecanla bekliyor olacağız.

Crusader Kings 3: Northern Lords, 4,99 $ / 5,19 £ ‘a fiyatında olacak ve 16 Mart 2021’de Steam ve Paradox Store aracılığıyla piyasaya sürülecek .

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu