HaberlerMobil Oyunlar

CoD Mobile Tank Modu ve Sevkiyat Haritası Yayınlandı

Modern Warfare’in Shipment 2019 haritası ve Tank Battle BR modu bugün Call of Duty: Mobile‘a geldi .

CoD Mobile Geleneksel battle royale modunda, savaş alanında oyuncuların kullanması için yalnızca birkaç tank mevcuttur. Ancak Tank Savaşı modu, oyunculara bu yüksek zırhlı ve patlayıcı araçlara kolay erişim sağlar.

Sonunda Geldi

Bu modda, oyuncular Isolated’da dağılmış satış makinelerini bulabilecekler. Bu makineler, bir tank şasisi, zırh, motor, birincil silah ve ikincil silah içeren tankların parçalarını almak için kullanılabilir. Oyuncular, tercihlerine göre bir tank inşa etmelidir. Her parçanın farklı bir özelliği vardır.

Bir oyuncu tüm parçaları topladığında, savaş alanına bir tank gönderen bir uçak çağırabilir. Otomat makinelerini bulmakta zorlanıyorsanız endişelenmeyin, çünkü airdrop’lardan bir plan toplayarak anında bir tank elde edebilirsiniz.

Bu mod, oyuncuların tanklarını tamir etmeleri için bir yol da ekler. Haritada oyuncuların araçlarını tamir etmek için kullanabilecekleri tamir istasyonları olacak. Moda kaynak tabancası adı verilen yeni bir özellik de eklendi. Oyuncular bunu tanklarını tamir etmek için de kullanabilirler.

Tank Savaşı modu 24 Mart saat 19: 00’a kadar geçerli olacak.

Yeni battle royale modunun yanı sıra, Modern Warfare’den Shipment 2019 haritası da CODM’de yayınlanıyor . Harita, Verdansk’ın ana limanının yakınında yer almaktadır ve Call of Duty’nin tarihindeki en küçük haritalardan biridir . Hızlı ve yoğun yakın mesafe savaşlarını sunar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu