Mobil OyunlarHaberler

CoD: Mobile 3. Sezon Yeni Silahını Duyurdu

Call of Duty: Mobile’ın üçüncü sezonu ile beraber Activision, birçok detayı ortaya çıkardı. Yeni bir haritanın duyurusu yapıldıktan sonra, geliştiriciler bugün CoD: Mobile’ın üçüncü sezonuna gelecek yeni bir silah setini açıkladılar.

Teaser, bir silahın siluetini gösteriyor. Bu siluet PP19 Bizon silahı ile aynı görünüyor Modern Warfare ve Warzone içersinde yer alan Bizon, tam otomatik bir hafif makineli tüfektir (SMG). Düşük geri tepme ile yüksek bir hasar ve ateş oranına sahiptir, bu da onu SMG sınıfında gerçekten güçlü bir silah haline getiriyor.

Bunun dışında Activision, CoD: Mobile’ın üçüncü sezonunda gelecek yeni bir harita ortaya çıkardı. CoD: Mobile’ın Çince versiyonunda daha önceden bu harita yayınlandı. Bu harita Coastal olarak adlandırılıyor. Harita geniş sokaklarla ve büyüklüğüyle ön olana çıkıyor. Bu nedenle yakında çıkacak olan PP19 Bizon ile bu haritada oynamak ideal bir seçim olmayabilir.

CoD: Mobile’ın The Day of Reckoning adlı devam eden ikinci sezonu 16 Nisan’da sona erecek. Üçüncü sezonun içerik güncellemesi aynı gün yayınlanacak ve yeni sezon resmi olarak 17 Nisan’da başlayacak.

Oyuncular yeni sezonun başlamasını beklerken, CoD: Mobile 2. sezonda devam eden etkinliklerin tadını çıkarabilir. Pursuit adlı öne çıkan etkinlik şu anda yayında. Oyuncular, savaşçılarının gücünü artırmak ve birçok farklı ödülün kilidini açmak için XP kazanmalıdır. Recon yeteneği ve SP-R 208 tüfeği, oyundaki sezonluk zorluklarla da elde edilebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu